如i czy s逝cha? Korwin-Mikke sfotografowany w dziwnej pozie w PE. Zdj璚ie posz這 w Twittera...

Odchylona w ty g這wa, wygodna poza, zamkni皻e oczy i... s逝chawki z t逝maczeniem przem闚ienia na uszach. Janusz Korwin-Mikke najwyra幡iej przegra ze zm璚zeniem na posiedzeniu Parlamentu Europejskiego. Austriacki europose Zielonych zrobi mu zdj璚ie i umie軼i je na Twitterze.

"Anty-europejski, pro-śpiący: skrajnie prawicowy polski europoseł Korwin-Mikke śpi podczas przemówienia włoskiej minister Federiki Guidi" - napisał pod zdjęciem Janusza Korwin-Mikkego europoseł Zielonych Michel Reimon. I umieścił je na Twitterze.

Kpiny z Korwin-Mikkego na Twitterze

Polscy internauci i dziennikarze podchwycili temat. "Człowiek nocami niszczy Unię, to musi potem odespać" - kpił Wojciech Szacki z Polityki. "Zaczyna się obciach" - dodał Michał Tracz z TVN24. "Prawdziwy lider nigdy nie śpi. On ładuje akumulatory" - napisał Agaton Koziński z "Polski The Times".

Nie jesteśmy w stanie stwierdzić, czy Janusz Korwin-Mikke spał w najlepsze po trudach pracy w europarlamencie, czy też jedynie ułożył się wygodnie, aby lepiej skoncentrować się na przemówieniu minister Federiki Guidi.

Nad czym debatowano w sali, gdzie był szef KNP?

O czym mogła mówić minister ds. rozwoju gospodarczego W這ch? W budynku Jozsefa Antalla obradowała Komisja ds. Przemysłu, Badań i Energii. Tematy? Wspólny rynek komunikacji elektronicznej, odnowienie mandatu szefa ENISA (unijnej agencji ds. sieci i bezpieczeństwa informacji) Udo Hemlbrechta i... właśnie dyskusja z włoską minister (Włochy sprawują obecnie prezydencję UE).

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Wi璚ej o: