Robin Williams nie żyje. Ostatni wpis na Instagramie i pożegnanie córki

"Kocham Cię. Tęsknię" - napisała dziś córka Robina Williamsa na Instagramie i umieściła cytat z "Małego Księcia". Ten wpis jest pożegnaniem ze zmarłym dziś w nocy ojcem. Robin Williams zmarł w wieku 63 lat. Prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Wybrany przez Zeldę cytat w polskim tłumaczeniu książki brzmi: "Ty będziesz miał takie gwiazdy, jakich nie ma nikt (...). Gdy popatrzysz nocą w niebo, wszystkie gwiazdy będą się śmiały do ciebie, ponieważ ja będę mieszkał i śmiał się na jednej z nich. Twoje gwiazdy będą się śmiały".

Córka aktora dopisała: "Kocham Cię. Tęsknię. Postaram się patrzeć w niebo".

W dniu urodzin Zeldy, 1 sierpnia Robin Williams umieścił na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z córką. "Wszystkiego najlepszego dla panny Zeldy Rae Williams. Ma już ćwierć wieku, ale zawsze będzie moją małą dziewczynką" - napisał i dodał, że ją kocha.

Zelda była jedną z trójki dzieci Robina Williamsa, pierwszym dzieckiem z drugiego małżeństwa aktora.

Prawdopodobnie samobójstwo, ale dochodzenie trwa

Williams został znaleziony martwy w swoim domu w Północnej Kalifornii. Policja podaje, że przyczyną śmierci było prawdopodobnie samobójstwo przez uduszenie, zaznacza jednak, że ciągle trwa dochodzenie. Sekcja zwłok zaplanowana jest na wtorek. Koroner poinformował, że aktor w chwili przyjazdu lekarza był nieprzytomny i nie oddychał.

- Walczył z depresją od kilku miesięcy. To tragiczna i nagła strata. Rodzina prosi o uszanowanie jej prywatności w tym tak trudnym dla niej czasie - poinformował rzecznik aktora.

Filmy z Robinem Williamsem w Kinoplex.pl>>

Zobacz wideo

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: