Faktoid w aplikacji Gazeta.pl LIVE na Androida. Oprócz tego nowości: Raczkowski i nowe powiadomienia.

Gazeta.pl LIVE to aplikacja dobrze znana naszym użytkownikom. Ściągnęło ją już ok. 300 tys. osób - na telefony z systemem Android, Windows Phone i iOS.

Pobierz najnowszą wersję Gazeta.pl LIVE na Adroida >>>

Aplikacja zapewnia stałe połączenie z newsroomem Gazeta.pl. W naszych redakcjach w Warszawie i innych miastach Polski pracuje kilkudziesięciu multimedialnych dziennikarzy. Codziennie relacjonujemy dla Was najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, rozmawiamy z ekspertami, publikujemy zdjęcia najlepszych fotoreporterów.

Gazeta.pl LIVE daje błyskawiczny dostęp do naszych najistotniejszych, najciekawszych i najpopularniejszych materiałów. A jeśli na świecie dzieje się coś bardzo ważnego, dzięki aplikacji na bieżąco możesz śledzić najnowsze wpisy z naszych relacji na żywo.

Z naszych badań wynika, że aplikacja mocno angażuje użytkowników - spędzają z nią dużo czasu, zaczynają z nią dzień, czytają w czasie przerw, wieczorami i przed telewizorem. Wiemy, że nasi czytelnicy chcą być na bieżąco - najbardziej interesują ich najświeższe wiadomości i sport. Lubią powiadomienia - specjalnie dla nich wydawcy Gazeta.pl decydują, którą wiadomość wysłać powiadomieniem. To nie dzieje się automatycznie.

Co nowego w aplikacji na urządzenia z systemem Android?

1. Trzy razy w tygodniu w aplikacji pojawią się nowe rysunki Marka Raczkowskiego tylko dla Gazeta.pl!

2. W każdą środę publikujemy wydania tygodnika satyrycznego Faktoid . Czasem pojawią się "Łamiące Wiadomości", czyli format, w którym red. nacz. Faktoidu komentuje aktualne wydarzenia i wyśmiewa absurdy polskiej polityki.

3. Dodaliśmy nowe kategorie powiadomień - użytkownicy sami wybierają, co ich interesuje.

4. Utworzyliśmy dodatkową kategorię "Bez komentarza", która daje możliwość przeglądania archiwalnych numerów Faktoidu i rysunków Marka Raczkowskiego. Znajduje się na końcu listy wszystkich kategorii tematycznych, w Ustawieniach można ją przesunąć na dowolne inne miejsce.

5. Pojawiły się nowe typy powiadomień - oprócz dotychczasowej opcji: "Tylko ważne informacje", czytelnicy mogą być informowani o:

 

- nowych rysunkach Raczkowskiego ,

 

- nowych Faktoidach ,

 

- rekomendacjach "Dziś w TV", które codziennie pisze specjalnie dla nas Wojtek Krzyżaniak

 

- rekomendacjach "Na co do kina?", które co tydzień przygotowuje redakcja Film.gazeta.pl .

Co ważne, wszystkie powiadomienia są opcjonalne, to Wy decydujecie, o czym mamy Was informować.

6. Przeprojektowaliśmy menu, żeby wszystkie ustawienia, wybór miasta, kategorii i kontakt z nami były pod ręką w jednym miejscu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Więcej o: