Rafalala: Nie jestem męską dziwką i psycholką. Jestem wrażliwa, sentymentalna

- To stary schorowany człowiek. Nie chciałabym się z nim bić, boby się rozpadł jak stara mumia - tak o Januszu Korwin-Mikkem mówi w rozmowie z ?Wprost? Rafalala - transseksualistka, która pobiła mężczyznę za odmowę wynajęcia apartamentu, a w studiu telewizyjnym oblała wodą Artura Zawiszę z Ruchu Narodowego.

- Jesteś męską dziwką? - zaczyna wywiad Magdalena Rigamonti. To odniesienie do informacji, jakie pojawiły się w mediach po tym, jak Rafalala pobiła mężczyznę, który w nieprzyjemny sposób skomentował jej odmienność i odmówił wynajęcia apartamentu. Chodzi o linki do ogłoszeń, jakimi Rafalala miała zachęcać klientów do spotkań erotycznych. - Nie jestem męską dziwką. Ale nie mam nic przeciwko dziwkom męskim ani żeńskim - odpowiada Rafalala. - Przez lata powstało bardzo dużo moich zdjęć, które potem różni ludzie wykorzystywali do swoich celów - mówi i podkreśla, że nigdy nie umieszczała takich ogłoszeń, choć przyznaje, że fotografie pochodzą z "erotycznej strony społecznościowej".

Nie jestem psycholką

- On mówił do mnie jak do gówna. Sprowadził mnie do roli przedmiotu - tak transseksualistka tłumaczy swój atak na mężczyznę, który odmówił wynajmu. - Agresja nie bierze się znikąd. Zawsze jest odpowiedzią na atak na mnie, czyli obroną - dodaje. Jak zaznacza, nie z każdym chce się bić. Nie uderzyłaby np. Korwin-Mikkego. - To jest stary schorowany człowiek. Rozpadłby się jak stara mumia - mówi.

- Nie jestem psycholką - zapewnia Rafalala. - Jakiś czas temu płakałam na powtórce "Mam talent". Jestem sentymentalna, wrażliwa. Jestem ciepłą, kochaną osobą. Chyba że ktoś mnie atakuje - podsumowuje.

Więcej w nowym numerze "Wprost"

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: