Gm. Sochaczew: 3-latka spłonęła w pożarze przyczepy kempingowej

W pożarze przyczepy kempingowej w Nowych Mostkach pod Sochaczewem spłonęła 3-latka - donosi radio RMF FM. Według informacji stacji rodzice dziecka nie wiedzieli, że ich córka bawiła się w miejscu, gdzie wybuchł ogień. Dopiero po ugaszeniu przyczepy ciało dziewczynki odkryli strażacy.

- Przed godziną 12 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące pożaru w przyczepie w miejscowości Nowe Mostki w gminie Sochaczew. Na miejsce natychmiast zostały skierowane zastępy straży pożarnej. Na miejscu działań dowódca w wyniku rozpoznania stwierdził, że wewnątrz przyczepy znajduje się ciało dziecka. W tej chwili działania gaśnicze są już praktycznie zakończone, na miejscu są jeszcze zastępy straży i policja - mówił w TVP Info młodszy kapitan straży pożarnej w Sochaczewie Rafał Krupa.

- Na razie nie wiadomo jeszcze, jak doszło do zdarzenia. Na miejscu swoje czynności prowadzi policja i będzie to wyjaśniane. Sama przyczepa znajdowała się na prywatnej posesji, to był raczej pozbawiony kółek barak. Nie wiemy też, gdzie w chwili wybuchu pożaru byli rodzice dziewczynki - dodał.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: