Hofman kupił produkty za 12 tys. zł, manipulacje "talent shows" i sylwetka Andrzeja Dudy [JUTRO W TYGODNIKACH]

"Wprost" rozlicza Adama Hofmana, m.in. za zakupy artykułów spożywczych za 12 tys. zł. Pojawia się sylwetka Andrzeja Dudy, który zostanie drugim człowiekiem PiS. "Newsweek" ujawnia manipulacje programów typu "talent shows". Zapowiadamy okładkowe tematy najnowszych wydań "Wprost", "Newsweeka", "Do Rzeczy" i "wSieci".

Nowa okładka 'Wprost'Nowa okładka "Wprost"  facebook.com/tygodnikwprost "Wprost" rozlicza posłów z wydatków na wyjazdy, telefony, taksówki. Podobno Ryszard Kalisz dużo wydaje na obiady, Adam Hofman zakupił "artykuły spożywcze a 12 tys. zł., a Stanisław Łyżwiński ciężarówkę kartofli. Ponadto, "Wprost" prześwietla Andrzeja Dudę - nowego kandydata PiS na prezydenta: Będzie również o ograniczeniach prędkości na trasach Pendolino.

Więcej we "Wprost" >>>

Nowa okładka 'Newsweek'Nowa okładka "Newsweek" Facebook.com/NewsweekPolska Tematem numeru jest mechanizm działania programów typu "talent show". "Publiczności się wydaje, że głosuje i wybiera swojego kandydata" - powiedział "Newsweekowi" były juror programu Idol Robert Leszczyński. Tymczasem, to manipulacja: telewizja nie promuje osób najbardziej utalentowanych, tylko tych, na których można najwięcej zarobić.

Więcej w "Newsweeku" >>>

Nowa okładka 'Do Rzeczy'Nowa okładka "Do Rzeczy" Facebook.com/TygodnikDoRzeczy W "Do Rzeczy" fragmenty książki "Alfabet Suworowa": "Gorbaczow wcale nie chciał zniszczyć Związku Sowieckiego. Wprowadzone przez niego pieriestrojka i głasnost nie miały na celu zatopienia tego państwa. Przeciwnie - miały je uratować. System sowiecki w latach 80. był już jednak tak niewydolny, że nic nie dało się zrobić."

Więcej w "Do Rzeczy" >>>

Nowa okładka 'wSieci'Nowa okładka "wSieci" Facebook.com/gazetawsieci W tygodniku "wSieci" spekulacje na temat roli szefa CBA w aferze taśmowej. "Czy to on stoi za obaleniem rządu Donalda Tuska?" - pyta tygodnik. Ponadto, podsumowanie 11 listopada w tekście "Dwa marsze - dwie Polski": "Między prezydenckim marszem Razem dla Niepodległej a Marszem Niepodległości zorganizowanym przez narodowców jest przepaść. Socjologiczna, kulturowa, energetyczna, ideowa. Jakby nie o tę samą Polskę chodziło" - piszą autorzy.

Więcej w "wSieci" >>>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: