"Nagonka" na prof. Chazana, taśmy "Wprost" i zmagania z depresją [JUTRO W TYGODNIKACH]

Olaf Lubaszenko opowiadający o zmaganiach z otyłością i depresją. Mariusz Kamiński jako I inkwizytor IV RP. Afera z taśmami "Wprost". "Dziwni znajomi" prezydenta i kolejny tekst o trotylu na wraku prezydenckiego tupolewa. Zapowiadamy okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Wprost", "Do Rzeczy" i "W Sieci".

ZOBACZ WSZYSTKIE OKŁADKI >>>

embed

W najnowszym "Newsweeku" Olaf Lubaszenko opowiada o zmaganiach z otyłością i depresją oraz o ostatnim 25-leciu w Polsce. W numerze można też przeczytać artykuł o Mariuszu Kamińskim ("pierwszym inkwizytorze IV RP"), złym traktowaniu pacjentów i o nowym, coraz modniejszym niebezpiecznym dopalaczu.

Więcej w "Newsweeku" >>>

embed

Najnowsze wydanie "Wprost" poświęcone będzie przede wszystkim nowej aferze podsłuchowej, której pierwsze szczegóły zostały już opublikowane przez tygodnik w internecie. Ponadto w numerze znajdziemy m.in. teksty o prof. Chazanie i o następcach hipsterów.

Więcej we "Wprost" >>>

embed

Jutrzejsze "Do Rzeczy" pisze o Aleksandrze Lichockim - "dziwnym znajomym" Bronisława Komorowskiego. Tygodnik pisze także o słynnej akcji agenta Tomka w Kazimierzu i znanym ginekologu prof. Bogdanie Chazanie. W numerze również felieton Joanny Szczepkowskiej.

Więcej w "Do Rzeczy" >>>

embed

Tematem numeru jutrzejszego wydania "W Sieci" jest "cała prawda o trotylu" - wg tygodnika konieczne będą kolejne badania laboratoryjne w tej sprawie. W numerze przeczytamy również o "niemieckich biznesach Sylwestra Latkowskiego", "nagonce" na prof. Chazana i tekst o powyborczym krajobrazie w Polsce.

Więcej w "wSieci" >>>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: