Tajemniczy wypadek JKM, wojna Szczepkowskiej z mediami i 4 x Jaruzelski [JUTRO W TYGODNIKACH]

Czy Wojciecha Jaruzelskiego rzeczywiście należy traktować jak mniejsze zło. Kim jest typowy polski 40-latek? Dlaczego Joanna Szczepkowska poszła na wojnę z mediami? Jak Moskwa z Jaruzelskim budowała "poskomunistyczną potęgę"? O tym jutro przeczytamy w tygodnikach. Zapowiadamy okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Wprost", "Do Rzeczy" i "W Sieci".

ZOBACZ WSZYSTKIE OKŁADKI >>>

embed

W najnowszym "Wprost" przeczytamy o tym, kim jest dzisiaj - 40 lat po premierze słynnego serialu - polski 40-latek. Tygodnik wspomina także o Januszu Korwin-Mikkem. A konkretnie: o jego wyborcach - młodych i wkurzonych. Ponadto w numerze wywiad z biografem gen. Wojciecha Jaruzelskiego.

>>>> Więcej we "Wprost"

.

embed

Tematem numeru jutrzejszego "Do Rzeczy" jest wojna Joanny Szczepkowskiej. Z aktorką i publicystką rozmawia Kamila Baranowska. Rafał A. Ziemkiewicz pisze natomiast, "dlaczego żadna polska partia nie ma powodów do świętowania". W tygodniku znajdziemy także kilka tekstów o zmarłym gen. Wojciechu Jaruzelskim.

>>>> Więcej w "Do Rzeczy"

.

OkładkaOkładka Fot. Newsweek W najnowszym numerze "Newsweeka" przeczytamy o "sekretach Korwina". Chodzi o tajemniczy wypadek, w wyniku którego polityk został raniony lub sam ranił się nożem w brzuch. W numerze znajdziemy również tekst o Wojciechu Jaruzelskim, którego tygodnik nazywa "generałem mniejsze zło". >>>>> Więcej w "Newsweeku .

W nowym wydaniu tygodnika "wSieci" głównym tematem również jest postać Wojciecha Jaruzelskiego. Tygodnik zapowiada, że dotarł do "tajnych dokumentów z rosyjskich archiwów". Mają one udowadniać, jak "Moskwa z Jaruzelskim budowała siłę postkomunistów w Polsce". Ponadto w numerze m.in. specjalny raport po wyborach do Parlamentu Europejskiego. >>>> Więcej w "W Sieci" .

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: