To gotowy hit tej kampanii. (Elektro)Karol Karski głaszcze konia. "Na Eurowizję z tym" [WIDEO]

Karol Karski najpierw w tej eurokampanii zasłynął spotem, w którym ogłoszono, że "żubr kandyduje z puszczy". Teraz przyszedł czas na jego piosenkę wyborczą - a raczej "Karski Song". Są i rymy częstochowskie, i discopolowa melodia, i lekko "elektroniczne bity", a nawet głaszczący konia polityk. Nasza ocena? 10/10. Murowany hit tej kampanii.

Prof. Karski otwiera listę PiS w okręgu obejmującym Podlasie. Polityk właśnie wypuścił swoją nową piosenkę wyborczą, która - jak wszystko wskazuje - stanie się jednym z hitów tych wyborów.

"Wybierz, wybierz Karskiego. Zagłosuj teraz na niego... To jest gość, to jest człowiek, jakich mało... Koleżanko i kolego, głosujmy na Karskiego" - zachęca piosenka. Nagranie klipu zbiegło się też w czasie z urodzinami polityka - Karski skończy jutro 48 lat.

Piosenka chyba pobiła nawet głośny spot Doroty Gardias i ogłoszony najgorszym klipem tej kampanii spot Michała Boniego . Ale komentarze dziennikarzy na Twitterze powinny zadowolić Karola Karskiego:

I jeszcze przypominamy, że "żubr kandyduje z puszczy":

 

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: