"Chrzanimy takie państwo", Janusz Korwin-Mikke to "czarny koń czy błazen?" [JUTRO W TYGODNIKACH]

W poniedziałkowych wydaniach tygodników m.in. o fenomenie Janusza Korwin-Mikkego, którego popularność wydaje się rosnąć, choć od lat kandyduje bez powodzenia w kolejnych wyborach. Pojawi się też kontynuacja reportażu o parze lesbijek, które pojawiły się na okładce "Newsweeka" dwa lata temu, a teraz opowiadają, dlaczego postanowiły wyjechać z Polski. Oto okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Do Rzeczy" "Wprost" i "wSieci".

Zobacz wszystkie okładki >>>

W najnowszym "Newsweeku" o tym, jak "posłanka Krystyna Pawłowicz i ks. Oko wygnali z Polski parę lesbijek". Bohaterki głośnego reportażu magazynu sprzed dwóch lat opowiadają, dlaczego zdecydowały się wyemigrować do Wielkiej Brytanii. W tygodniku Więcej >>>

embed

"Czy Janusz Korwin-Mikke okaże się czarnym koniem wyścigu, czy jak zwykle zniszczy swoją szansę tuż przed metą?" - pyta w tym tygodniu "Do Rzeczy". W gazecie tekst analizujący fenomen rosnącej popularności lidera Kongresu Nowej Prawicy i wywiad, w którym Kowin-Mikke zapowiada, że nie zamierza podpalać Parlamentu Europejskiego, ale "zrobi tam burdel".

Więcej >>>

W jutrzejszym "Wprost" rozmowa Magdaleny Rigamonti z najpopularniejszym duetem telewizyjnym w Polsce - Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, którzy "chrzanią takie państwo". "Jestem wściekła na to, co się dzieje w tym kraju" - mówi Wellman, a Prokop strofuje premiera Tuska, by "wziął się do roboty". Więcej >>>

embed

Tygodnik "wSieci" analizuje skład produktów żywnościowych i ostrzega, że "nawet karma dla zwierząt bywa mniej nafaszerowana chemią niż niektóre pseudowędliny czy konserwy". Zdaniem autorki artykułu jedzenie jest coraz gorsze, mimo coraz większej liczby kontroli z Unii. W wydaniu również o tym, jak kryzys na Ukrainie "zmienia oblicze Polski i świata".

Więcej >>>

Więcej o: