Pierwsze selfie Jarosława Kaczyńskiego. Takiego oblicza prezesa PiS jeszcze nie widzieliście

Wizyta Jarosława Kaczyńskiego w Radomiu nie ograniczyła się tylko do wygłoszenia wystąpienia, udziału w konferencji prasowej czy spotkania z wyborcami. Prezes PiS zadebiutował również w nowej roli - do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z ręki, selfie, z udziałem polityka.

"Słit focie" są domeną wielu polityków - robią je zarówno prezydent USA Barack Obama, jak i premier Donald Tusk czy europoseł Jacek Kurski . Teraz do ich grona dołączył Jarosław Kaczyński:

Selfie Jarosława KaczyńskiegoSelfie Jarosława Kaczyńskiego Fot. Piotr Nawrot/ Facebook

Selfie Jarosława KaczyńskiegoSelfie Jarosława Kaczyńskiego Fot. https://www.facebook.com/wybierzpis?fref=ts

Zdjęcie polityka na Facebooku umieścił mieszkaniec Radomia Piotr Nawrot - później pojawiło się ono również na oficjalnym profilu partii. Na fotografii znaleźli się też Marek Suski i Andrzej Duda z PiS-u.

W ostatnich dniach furorę robi również sweter Kaczyńskiego, który przyćmił majowe orędzie prezesa partii . "Ładnie prezes Kaczyński wylaszczył się na majówkę. PiS zbiera punkty" - pisali na Twitterze dziennikarze, komentując strój szefa PiS:

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: