Strzelanina przed dyskoteką. Postrzelono dwóch ochroniarzy i spalono samochód

Około godz. 21 nieznani mężczyźni otworzyli ogień do ochroniarzy i podpalili samochód właściciela dyskoteki - poinformował portal moja-ostroleka.pl. Policja w celu ujęcia sprawców zorganizowała blokady dróg w okolicach Myszyńca.

Do zdarzenia doszło przed dyskoteką Xsensation w Myszyńcu. Napastnicy otworzyli ogień do ochroniarzy, raniąc jednego w tułów, a drugiego w nogę. Postrzeleni ochroniarze trafili do szpitala w Ostrołęce.

Jak informuje portal Moja-Ostrołęka.pl , dyskoteka istnieje od dwóch lat, a w ubiegłych latach mieściły się tam inne dyskoteki. Już wcześniej dochodziło tam do różnych porachunków i wypadków, dlatego właśnie kolejne kluby kończyły swoją działalność.

Ucieczka z miejsca zdarzenia

- Trwają intensywne czynności zmierzające do ujęcia sprawców. W wyniku zajścia zostały ranne dwie osoby, które trafiły do ostrołęckiego szpitala. Policja zorganizowała blokady dróg. Informacja o zajściu została przekazana również do jednostek w innych województwach - powiedział rzecznik ostrołęckiej policji asp. Sylwester Marczak.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: