Samotność Sławomira Nowaka, problemy SP z Tomaszem Adamkiem i nadchodząca kanonizacja JP II [JUTRO W TYGODNIKACH]

W jutrzejszych wydaniach tygodników przeczytamy m.in. samotności Sławomira Nowaka, o Tomaszu Adamku, który miał uratować Solidarną Polskę, bezprecedensowym procesie w polskim biznesie i dzieciństwie oraz młodości Marty Kaczyńskiej. Oto okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Wprost", "Do Rzeczy" i "wSieci?.

Zobacz wszystkie okładki >>>

embed

W Najnowszym "Newsweeku" przeczytamy m.in. o 50-latkach, które nie chcą być babciami. Tygodnik pisze także o samotności Sławomira Nowaka i o zderzeniu "milenialsów" z "transformersami". W numerze znajdziemy również tekst o początkach chrześcijaństwa.

Więcej >>>

Jutrzejszy "Wprost" pisze m.in. o Tomaszu Adamku, który miał uratować Solidarną Polskę przed upadkiem, a może okazać się balastem, który ją zatopi. W tygodniku poczytamy również o celebrytach, którzy nie wstydzą się swojej wiary i pułapkach "cudownych diet". Więcej >>>

Tygodnik "wSieci" przekonuje, że "Papież Polak byłby wściekły na III RP". W numerze także sentymentalna podróż Marty Kaczyńskiej do dzieciństwa i młodości oraz Andrzej Duda oceniający lata rządów PO i przedstawiający nową kampanię swojej partii. Więcej >>>

embed

Jutrzejsze "Do Rzeczy" zajmie się dziedzictwem Jana Pawła II. W najnowszym wydaniu tygodnika znajdziemy specjalny dodatek poświęcony papieżowi. Ponadto w numerze przeczytamy m.in. o bezprecedensowym procesie w polskim biznesie.

Więcej >>>

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE /b> na Androida | Windows Phone | iOS

Więcej o: