Tusk: Miłość silniejsza od nienawiści. Kaczyński: Przyjdzie dobry czas dla ojczyzny. Życzenia wielkanocne [WIDEO]

Prezydent Bronisław Komorowski złożył dziś świąteczne życzenia Polakom. - Wielkanoc to czas odnowy ducha i serca, umiejmy sobie wybaczać i zapominać o urazach, budując rodzinną bliskość - życzył prezydent. Życzenia z okazji świąt złożyli również premier Donald Tusk i prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

- Wielkanoc to czas odnowy ducha i serca, umiejmy sobie wybaczać i zapominać o urazach, budując rodzinną bliskość - życzył Polakom prezydent Bronisław Komorowski.

Zobacz wideo

- Dziś wszyscy bez wyjątku wierzymy, że miłość jest silniejsza od nienawiści, że dobro zwycięża zło. Chciałem też życzyć spokoju i radości - mówił Donald Tusk, kierując swoje życzenia do katolików, ewangelików i prawosławnych, jako że w tym roku święta obchodzą w tym samym dniu.

 

Życzenia Polakom złożył również prezes Prawa i Sprawiedliwości. - Chciałem życzyć państwu samych dobrych dni, i dziś, i w przyszłości. Oby nasza wiara była ciągle silna i wiązała się z tym, że przyjdzie wiosna, przyjdzie dobry czas dla naszej ojczyzny - powiedział Jarosław Kaczyński.

 
Więcej o: