Owsiak pokazał film nakręcony w swoim mieszkaniu. Czy naprawdę jest luksusowe?

- Wyprzedzamy zaproszenie od MTV i pokazujemy Wam mieszkanie Jurka Owsiaka - czytamy na wideoblogu szefa WOŚP. Dziś został tam opublikowany film, w którym można przekonać się na własne oczy, jak wygląda słynny ?ekskluzywny apartament? Owsiaka.

"Moje mieszkanie, któremu w warunkach warszawskich daleko do luksusowego apartamentu, nie zostało kupione za gotówkę. Wziąłem za nie w ubiegłym roku kredyt na 10 lat, po sprzedaży poprzedniego mieszkania" - napisał w oświadczeniu szef WOŚP. Jak dodał, jego zdaniem jest to słaby wynik jak na 30 lat pracy producenta telewizyjnego, muzycznego, autora książek i wykładowcy.

Teraz na swoim wideoblogu Owsiak opublikował film , w którym oprowadza widzów po swoim mieszkaniu.

"Owsiaknet Cribs" z Jurkiem Owsiakiem

Jak mieszka szef Wielkiej Orkiestry? O tym najlepiej się przekonać, oglądając nakręcony materiał. Jego dom jest rzeczywiście przestronny i gustownie urządzony - dużo w nim obrazów młodych polskich artystów, książek, zdjęć i "wymarzonych" dodatków, takich jak wysokie barowe stołki. Mimo wszystko mieszkanie rzeczywiście trudno nazwać luksusowym.

Oświadczenie Owsiaka i opublikowany film to odpowiedź na zarzuty "Gazety Polskiej Codziennie". Według jej doniesień szef WOŚP-u mieszka w kupionym za gotówkę 115-metrowym ekskluzywnym apartamencie na osiedlu na warszawskim Ursynowie.

Nagrany materiał nawiązuje swoim charakterem do programu nadawanego w telewizji muzycznej "MTV Cribs". Zaproszone do niego gwiazdy pokazują w nim swoje mieszkania i domy, chwaląc się ich wystrojem i luksusem.

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: