Ludzkie szczątki wypadły z samolotu w Arabii Saudyjskiej

Na jedną z ulic w mieście Dżudda w Arabii Saudyjskiej spadły ludzkie szczątki. Policja przypuszcza, że może to być ciało człowieka, który ukrył się w podwoziu samolotu - podaje ?Daily Mail?.

- O godz. 2.30 zadzwonił świadek, który widział, jak na skrzyżowanie spada ciało człowieka - mówi gazecie rzecznik policji Nawaf bin Naser al-Bouq. Zdaniem policji mogą to być zwłoki nielegalnego imigranta, który ukrywał się w podwoziu samolotu.

Na Bliskim Wschodzie desperackie próby przekraczania granic nie są rzadkością. Uciekinierzy na słabo monitorowanych lotniskach chowają się m.in. w obudowie wnęki podwozia samolotów. Większość osób zamarza jednak, gdy samolot osiągnie wysokość przelotową.

29 osób zostało rannych

Także w niedzielę doszło do innego incydentu. 29 osób zostało rannych , w tym trzy ciężko, gdy o świcie samolot Boeing 767 lecący z Iranu do Arabii Saudyjskiej awaryjnie wylądował na lotnisku w Medynie. Według pierwszych ustaleń pilot miał kłopoty podwoziem, próbował dwa razy podejść do lądowania, aż w końcu zdecydował się na lądowanie awaryjne. Urząd lotnictwa cywilnego twierdzi, że nie można łączyć tych przypadków.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: