Sawicki: Koalicja PSL i PiS jest realna. Poseł PiS: Bardzo ciekawy głos usłyszałem

Poseł Marek Sawicki z PSL przyznał, że po wyborach parlamentarnych możliwe jest powstanie koalicji PiS i PSL. - Jeżeli pojawią się takie możliwości, to oczywiście jest to realne - powiedział na antenie telewizji Superstacja. - Ciekawy głos usłyszałem - zareagował obecny w studiu Jarosław Sellin z PiS.

- W polityce nigdy nie mówi się nigdy. Środowiska polityczne powinny być otwarte na współpracę i na zbieżne programy. Jeżeli pojawią się po wyborach takie możliwości, to oczywiście jest to realne - powiedział Sawicki, pytany przez dziennikarza, czy po wyborach możliwa jest koalicja PiS i PSL.

Wypowiedź zaskoczyła Jarosława Sellina z PiS. - Zwracam uwagę na to, że przez wiele lat mówiono, że PiS już nigdy nie wygra wyborów. Teraz nikt tak nie mówi. Potem się mówiło, że PiS nigdy nie będzie miało możliwości zawiązania koalicji. Więc bardzo ciekawy głos usłyszałem przed chwilą - skomentował Sellin.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: