"Wprost": Tomasz Kaczmarek ma powiązania ze światem domów publicznych. Kaczmarek: To "legendowe historie"

- Co łączy posła PiS Tomasza Kaczmarka z właścicielami agencji towarzyskich, związanymi z mafią? - takie pytanie postawił w swoim artykule tygodnik "Wprost". "Kaczmarek lubił przebywać w tym towarzystwie" - mówi tygodnikowi anonimowy policjant z CBŚ. Sam agent Tomek nie chce komentować sprawy. Twierdzi, że to "legendowe historie".

"Jak polityk może mieć tak dwuznaczne powiązania?" - zastanawia się "Wprost" . Tygodnik sugeruje w najnowszym numerze, że Tomasz Kaczmarek, poseł PiS i były agent CBA, ma powiązania z właścicielami agencji towarzyskich, wywodzącymi się ze środowiska mafijnego.

"Kaczmarek lubił przebywać w towarzystwie właściciela agencji towarzyskich"

"Był [Kaczmarek - red.] za pan brat z kontrolującym agencje towarzyskie Pawłem Z. Lubił przebywać w tym towarzystwie" - mówi dziennikarzom "Wprost" policjant z CBŚ, któremu "są znane sprawy związane z handlem żywym towarem i prostytucją".

Gazeta napisała, powołując się na źródła policyjne, że Paweł Z. jest właścicielem trzech agencji towarzyskich. Jego żona, Iwona, zajmuje się stroną finansową działalności agencji, a jej siostra Marta ma podobne obowiązki.

To właśnie z Martą Tomasz Kaczmarek miał się zaręczyć i być w kilkuletnim związku. Przez nią też poznał Pawła Z.

Kaczmarek: To "legendowe historie"

Dziennikarze "Wprost" poprosili o komentarz samego posła Kaczmarka. Pokazali mu jego zdjęcie z byłą narzeczoną i zapytali, co go łączy ze światem agencji towarzyskich i takimi ludźmi, jak Paweł Z. "Polityk zaczyna się denerwować. Tłumaczenia są dziwaczne. Mówi, że to są 'legendowe historie' z jego pracy i należy oddzielić życie prywatne od służbowego" - opisuje reakcję polityka "Wprost".

Według informacji "Wprost" powiązania Kaczmarka ze światem agencji towarzyskich sięgają roku 1998. "Jak polityk, w dodatku partii odwołującej się do konserwatywnych wartości, może mieć tak dwuznaczne powiązania? Która rola posła PiS jest prawdziwa? (...) Czy te role posłowi się nie pomieszały?" - pyta "Wprost" na końcu artykułu.

Więcej w najnowszym "Wprost" >>

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: