Sprzedawca z Allegro przejechał specjalnie 360 km, by dowieźć klientowi grę na święta

?Facet przyjechał spod Leszna do Bydgoszczy przywieźć prezent za 75 zł [brydża dla babci - red.], bo, jak stwierdził, "nie mógłby spać przez święta", jakby prezent nie doszedł? - napisał na Wykopie zaskoczony, ale szczęśliwy użytkownik o nicku Plaski87. Dzięki życzliwości sprzedawcy z Allegro, który osobiście przywiózł przeoczoną paczkę, prezent dotarł do odbiorcy na czas.

Plaski87 zamówił na Allegro dla swojej babci program do gry w brydża zaledwie kilka dni przed Wigilią. Liczył jednak, że otrzyma go jeszcze przed świętami. Gdy dzień przed Wigilią okazało się, że paczka z zamówionym prezentem nadal nie dotarła, zaczął się niepokoić i zniecierpliwiony napisał do sprzedawcy ponaglającą wiadomość.

W Wigilię rano otrzymał odpowiedź, w której życzliwy sprzedawca z Allegro przyznał, że paczka musiała zostać przeoczona. Zaoferował jednak od razu, że w ramach rekompensaty może ją osobiście dostarczyć. Plaski87 nie oczekiwał takiej ofiarności i podziękował za propozycję.

"Jakie było moje zdziwienie, gdy o 9 dzwoni, że stoi pod drzwiami" - napisał szczęśliwy i wdzięczny Plaski87 na Wykopie. "Facet przyjechał spod Leszna do Bydgoszczy przywieźć prezent za 75 zł, bo, jak stwierdził "nie mógłby spać przez święta", jakby prezent nie doszedł. Dostał paczkę ptasiego mleczka i pojechał z powrotem" - dodał.

W ramach podziękowania Plaski87 opisał całą historię na Wykopie >>

Więcej o: