USA. Mężczyzna znany z wielkich dekoracji świątecznych znaleziony martwy na terenie swojej posesji

87-letni John Chakalos został znaleziony martwy w swoim domu w mieście Windsor w stanie Connecticut. Mężczyzna był znany dzięki świątecznym dekoracjom, jakimi ozdabiał swoją posiadłość. Wykorzystywał do tego 6 milionów lampek. Zginął od strzału w głowę.

Ciało Johna Chakalosa znalazł jeden z członków jego rodziny. Według policji mężczyzna zginął do strzału w głowę. Na miejscu nie znaleziono broni, więc policja podejrzewa morderstwo - informuje serwis Cnn.co.uk . Od piątku trwa dochodzenie w tej sprawie.

 

John Chakalos był osobą znaną wśród okolicznej społeczności. Popularność zyskał dzięki rozmachowi, z jakim na święta Bożego Narodzenia dekorował swoją zajmującą 86 akrów posesję. Świąteczne ozdoby, budowane przez 87-latka z ok. sześciu milionów lampek, zajmowały niemal połowę całej posiadłości. Konstrukcję instalacji zaczynał już w sierpniu.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: