Przez kilka ulic gonił kierowcę, zajechał mu drogę, wysiadł i uderzył [WIDEO]

Jadący przez Katowice kierowca przeżył nieciekawą przygodę. Przy zjeździe z jednej z ulic drogę zajechało mu ciemne bmw. Z auta wysiadł mężczyzna i ruszył w stronę nagrywającego wszystko kierowcy. Ten zdołał uciec. Rozpoczął się pościg.

- Witajcie w Katowicach! Uważajcie na panów z czarnego bmw. Zjazd z Chorzowskiej na Baildona, następnie skrzyżowanie Bożogrobców z Ściegiennego - ostrzega internauta, który umieścił w sieci film, na którym nagrał, jak został napadnięty przez nerwowego kierowcę. "Przypadkowo zajechałem panu z bmw drogę. W samochodzie miałem dwójkę dzieci" - tłumaczy.

 

pobicie przez draba z BMW przez mjstudio78

Na filmie widać, jak w pewnym momencie bmw wciska się przed samochód autora nagrania. Ten zaczyna trąbić. Bmw się zatrzymuje blokuje drogę, z auta wysiada kierowca i zaczyna czegoś szukać w bagażniku. Przestraszony autor filmu rusza, omija bmw i zaczyna uciekać. Jednak wściekły kierowca nie daje za wygraną. Ponownie zajeżdża drogę, wysiada, podchodzi do autora filmu i prawdopodobnie (kamera nie zarejestrowała tego momentu) uderza go. W tle słychać dziecięce głosy.

Sprawa - jak wynika z opisu wideo - została już zgłoszona na policję. Niestety autor filmu nie zdołał zapisać kompletnego numeru rejestracyjnego czarnego bmw. - Powiedziano mi, że będzie ciężko - napisał. Staramy się skontaktować z autorem wideo.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: