"Czasem niewidzialni. Zawsze gdzieś tam dla ciebie". Promocyjny film polskiej armii zbiera pochwały w sieci

Od kilku dni w sieci można obejrzeć efektownie zrealizowany film promujący polskie wojsko. Jakość HD, lektor mówiący znakomitą angielszczyzną, i klarowne przesłanie: "Nie zawsze nas widać, ale zawsze jesteśmy gdzieś tam w tle, chroniąc obywateli".

Budząca się o poranku Warszawa. Spokojni, bezpieczni ludzie na ulicach i w pracy. I sugestywny głos lektora podkreślający, jak ważne jest bezpieczeństwo tego wszystkiego, co jest dla nas codziennością, a co trzeba chronić przed zniszczeniem i zagrożeniami.

Cięcie. Ulicą jedzie samochód patrolu rozminowania. Cięcie - pełny nowoczesnej techniki pokój sztabowy, a w nim młoda żołnierka i wyższy rangą sztabowiec z polską flagą na mundurze. Oto nowy promocyjny film polskiej armii, umieszczony w sieci na profilu MilitaryFan na Youtube:

 

Dopytywany na Twitterze o film i jego anglojęzyczną narrację minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak odpisał pytającym, że polska wersja jest w drodze:

Minister wyjaśnił też przyczynę powstania filmiku.

Najwyraźniej polskie wojsko postanowiło w działaniach promocyjnych wzorować się na najlepszych, czyli Amerykanach:

 

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: