Kuba Wojewódzki zwolniony z radia Eska Rock. "Oszczędności. Czasy są takie, że rynek maleje

?Stało się - od 1 stycznia 2014 zmieniam barwy klubowe? - napisał na swojej stronie na Facebooku Kuba Wojewódzki. Na razie nie wiadomo, do jakiej redakcji przejdzie dziennikarz. Zwolnienie Wojewódzkiego firma tłumaczy koniecznością poczynienia oszczędności.

Satyryk i dziennikarz od 2008 roku związany z Radiem Eska Rock zapowiedział, że wkrótce opuści tę rozgłośnię. Jego audycji w Esce Rock będzie można słuchać do końca roku.

Celebryta swoje odejście z radia zapowiedział na Facebooku. "Stało się - od 1 stycznia 2014 zmieniam barwy klubowe. Eska Rock - dzięki (już) za wszystko. To był wspaniały czas" - głosi opublikowany przez niego komunikat. Dziennikarz nie zdradził, jakie będą jego "nowe barwy klubowe". W Esce Kuba Wojewódzki prowadził audycje "Zwolnienie z WF-u".

Post użytkownika Kuba Wojewódzki - Król TVN .

Serwis Press.pl informuje, że przyczyną zwolnienia dziennikarza przez ZPR - właściciela radia Eska Rock - są oszczędności. Poza Kubą Wojewódzkim z rozgłośnią pożegna się Marcin Bisiorek - dyrektor programowy stacji. Zbigniew Benbenek, przewodniczący rady nadzorczej Grupy ZPR twierdzi, że program Wojewódzkiego w "wersji bez Michała Figurskiego nie miał satysfakcjonujących wyników".

- Czasy są takie, że rynek reklam radiowych maleje. Zarząd Time musi doprowadzić do rentowności Eskę Rock - powiedział, cytowany przez Press.pl Benbenek.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: