Finanse Ewy Chodakowskiej, sekrety Małgorzaty Tusk i podsłuchy [JUTRO W TYGODNIKACH]

W tym tygodniu wyjątkowo wydania tygodników będą w kioskach dopiero we wtorek. A w nich m.in. o Ewie Chodakowskiej, najbardziej wpływowych Polakach i sekretach Małgorzaty Tusk. Oto okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Wprost", "Do rzeczy" i "Uważam Rze".

Zobacz wszystkie okładki >>>

embed

W najnowszym "Newsweeku" "Prawica na straży cnoty", czyli dlaczego konserwatywna Polska tak bardzo boi się seksu. W tygodniku również "Ewa Chodakowska - trenerka - killerka - milionerka" - artykuł o finansach znanej sportsmenki. Oprócz tego m.in o Bliźniaczkach syjamskich z Janikowa, którym znowu pomógł król Arabii Saudyjskiej oraz o kolejnych kontrowersjach wokół wyborów w dolnośląskiej PO.

Więcej >>>

embed

- Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem okładkę wspomnieniowej książki Małgorzaty Tusk, od razu pomyślałem, że przypomina mi covery poczytnych na całym świecie opowieści kucharskich Nigelli Lawson. Czytając książkę Tuskowej, jedynie utwierdziłem się w tym pierwszym skojarzeniu - pisze w najnowszym numerze "Do Rzeczy" Sławomir Cenckiewicz. W nowym wydaniu tygodnika - czego nie napisała premierowa. Ponadto w nowym "Do Rzeczy" m.in. o tym, do czego żonom polskich polityków służą ich mężowie, dlaczego Donald Tusk i działacze dawnego KLD do dziś nie wytłumaczyli się ze związków z Wiktorem Kubiakiem, co szykuje premier na nadchodzący zjazd Platformy Obywatelskiej oraz Rafał Ziemkiewicz o tym, czy PiS przegra Smoleńsk.

Więcej w "Do Rzeczy" >>>

okladkaokladka Fot. O amerykańskim podsłuchiwaniu świata, wewnętrznym podziale w Platformie i walce o stanowiska, bajecznie bogatych Baskach i kosztownej integracji Romów w najnowszym wydaniu "Uważam rze". Od jutra na stronie internetowej, a od wtorku w kioskach. Więcej >>>

embed

W najnowszym numerze tygodnika "Wprost" m.in.: ranking 50 najbardziej wpływowych osób w Polsce. Cezary Łazarewicz pisze o tym, kto finansuje polskich narodowców. Ewa Chodakowska mówi Magdalenie Rigamonti o misyjnym i patriotycznym charakterze swoich programów treningowych. Agnieszka Markowska ujawnia czarny rynek komórek jajowych stosowanych do zapłodnień in vitro. Marta Bratkowska i Agata Jankowska opisują działalność polskich egzorcystów. Minister kultury Bogdan Zdrojewski mówi o swoim konflikcie z laureatem Oscara. Rafał Pisera opisuje problemy rządowego programu "Mieszkanie dla młodych".

Więcej >>>