Mocny wpis Hartmana: Kaczyński się kończy. Tańczy, jak mu Hofmany zagrają

Kaczyński się kończy. Został sam. Wykosił wszystkich, którzy cokolwiek sobą reprezentowali. Degradacja osobowościowa i moralna tego środowiska jest totalna - pisze w pełnym ostrych ocen wpisie na blogu prof. Jan Hartman.

- Stawiam tezę, że Kaczyński się kończy. W dawnych, dobrych czasach nie zwlekałby z wylaniem Hofmana. Dziś najwidoczniej nie może. Stał się zakładnikiem knajackiego towarzycha oraz smoleńskiego szaleństwa, którego twarzą jest Macierewicz. To początek agonii - stwierdza prof. Jan Hartman w najnowszym wpisie na swoim blogu .

Dodaje: (Kaczyński) został sam. Wykosił wszystkich, którzy cokolwiek sobą reprezentowali. Degradacja osobowościowa i moralna tego środowiska jest totalna. Dziś Kaczyński ma wokół siebie garstkę błaznów i klakierów, za którymi stoją cwaniaczki bez zasad. Upokorzony, patrzy na dzikie harce smoleńszczyków - pisze Hartman.

Filozof związany z Twoim Ruchem uważa, że prezes PiS "został na stare lata zakładnikiem paranoików i kozaczków wychowanych na gangsterskiej polityce". - Kaczyński tańczy, jak mu Hofmany zagrają. Jego menażeria, ci wszyscy agenci Tomkowie, Błaszczaki i Macierewicze, są może trochę śmieszni i trochę groźni, lecz daleko im do tego, by okiwać Tuska, Millera i Palikota, nie mówiąc już o tym, żeby mieli uwieść naród. Dlatego twierdzę, że wbrew sondażom PiS nie wygra wyborów. Nie ma kim - stwierdza. Prezesa Prawa i Sprawiedliwości nazywa "zagubionym starszym panem", "manekinem" i "kukłą".

Cały wpis na blogu Jana Hartmana>>

Więcej o: