Aplikacja Gazeta.pl LIVE na Windows Phone gotowa! [SZCZEGÓŁY]

Gazeta.pl LIVE to aplikacja dobrze znana naszym użytkownikom korzystającym z telefonów z Androidem - ściągnęło ją już ponad 100 tysięcy ludzi! Dziś przedstawiamy Wam kolejną jej odsłonę - Gazeta.pl LIVE na telefony z systemem Windows Phone. Dzięki niej w każdej chwili znajdziecie w swych telefonach najciekawsze informacje dnia. A gdy na świecie wydarzy się coś bardzo ważnego, damy znać powiadomieniem.

Aplikację na Windows Phone możesz pobrać stąd >>>

Aplikacja zapewnia stałe połączenie z newsroomem Gazeta.pl. W naszych redakcjach w Warszawie i innych miastach Polski pracuje kilkudziesięciu multimedialnych dziennikarzy. Codziennie relacjonujemy dla Was najważniejsze wydarzenia z kraju i ze świata, rozmawiamy z ekspertami, publikujemy zdjęcia najlepszych fotoreporterów.

Gazeta.pl LIVE daje błyskawiczny dostęp do naszych najistotniejszych, najciekawszych i najpopularniejszych materiałów, a jeśli na świecie dzieje się coś bardzo ważnego - także do relacji na żywo. Nie przegapisz żadnego breaking newsa: obiecujemy, że w przypadku wyjątkowo pilnych informacji będziemy wysyłać powiadomienie.

Gazeta.pl LIVE na Windows Phone. Co nowego?

Polska jest krajem, który pokochał Windows Phone, smartfonów korzystających z tego systemu jest 12-16 proc. Wyróżniamy się tym na światowym tle - nie ma drugiego kraju, w którym Windows Phone byłby tak popularny.

Aplikacja Gazeta.pl LIVE na Windows Phone dostosowuje się do wybranej przez użytkownika kolorystyki systemu - jest biała albo czarna.

 

Aplikacja używa tzw. livetile - pokazuje ważne wiadomości na "kaflu" wyświetlanym na głównym ekranie telefonu.

 

Ma powiadomienia push, dzięki którym możemy dać Wam znać, gdy tylko dzieje się coś ważnego.

 

Dostosowaliśmy się do wymagań stawianych przez Microsoft, a tym samym aplikacja jest ascetycznie estetyczna. Stawiamy na wiadomości, nie ozdobniki.

Nasi programiści nie kończą pracy na Windows Phone, już niebawem oddamy Wam aplikacje na kolejny system operacyjny.

Gazeta.pl LIVE to wiadomości z Polski i ze świata na Twoim smartfonie. Pobierz stąd >>>

Kinoplex. Tu znajdziesz największy wybór darmowych filmów na Windows Phone. Pobierz stąd >>>

Plotek.pl. Gwiazdy, najnowsze plotki i zdjęcia bez cenzury. Pobierz stąd >>>

embed

Chcesz na bieżąco dowiadywać się o najnowszych wydarzeniach? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Tutaj znajdziesz wersję na telefony z Androidem >>> A tutaj wersję na Windows Phone >>>

Więcej o: