Sharon Stone zachwycona Polską. Na twitterze: "Piękny dzień w Warszawie", "świetny przykład!"

Sharon Stone pierwszego tweeta wysłała 10 października. Od tej pory tematem większości jej wpisów jest Polska. Na swój profil regularnie wrzuca zdjęcia i notki z wizyty w Warszawie na Światowym Szczycie Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla, na którym dziś odbierze nagrodę.

Sharon Stone przyleciała do Polski w niedzielę na Światowy Szczyt Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. "Piękny dzień w Warszawie" - napisała po przylocie.

Sharon Stone zachwycona Polską

Myślę, że pani Sharon Stone, która jest zachwycona Polską, bo to powiedziała mi wczoraj, jest również osobą, która pewnie wyjedzie też zachwycona polskim parlamentem, na to liczę - powiedziała Ewa Kopacz, goszcząc dziś amerykańską aktorkę w Sejmie. Z tweetów Stone wynika, że rzeczywiście bardzo podoba jej się w naszym kraju.

Szczyt Noblowski na zdjęciach

Sharon Stone chętnie dzieli się też fotografiami ze Szczytu.

Sharon Stone, jedna z najpopularniejszych aktorek filmowych na świecie, była modelka, producentka i działaczka dobroczynna, została laureatką Nagrody Pokoju (Peace Summit Award). Zostanie nagrodzona za "solidarne działanie na rzecz ludzi walczących z tragedią HIV i AIDS oraz na niesienie im nadziei" - poinformował Zdzisław Wójcik z Instytutu Lecha Wałęsy, który jest organizatorem szczytu.

W liście do laureatów Pokojowej Nagrody Nobla Stone napisała: "Dziękuję za to ogromne wyróżnienie - już sama myśl o takim zaszczycie pcha człowieka do dalszych działań. Jestem szczęśliwa, że będę miała okazję uczestniczyć w XIII Światowym Szczycie Laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. To dla mnie prawdziwy zaszczyt".

Sharon Stone poza pracą filmową od niemal 20 lat prowadzi także działalność dobroczynną.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o: