Owsiak: Zapraszam pana Macierewicza na Przystanek Woodstock

- Zapraszam pana Macierewicza na Przystanek Woodstock, by sobie usiąść i porozmawiać - powiedział Jerzy Owsiak w "Dziś wieczorem" w TVP Info. Wcześniej opublikował na swoim wideoblogu nagranie, w którym ostro skrytykował szefa PiS-owskiego zespołu ds. Smoleńska.

Szef Fundacji WOŚP nie wytrzymał po tym, jak konferencję prasową, na której m.in. dzieci uczone pierwszej pomocy pokazywały, czego się nauczyły, przykryła w mediach kolejna prezentacja zespołu Macierewicza. - Dzisiaj przegraliśmy. Po raz kolejny przegraliśmy z idiotyzmem, z nienawiścią, z taką manią, żeby nas wszystkich zatruć. Panie Macierewicz, zostaw nas pan wszystkich ku...a w spokoju! - krzyczał w nagraniu , które zmieścił na swoim wideoblogu.

W poniedziałek wieczorem w TVP Info powiedział już, że choć wzburzyła go ostatnia prezentacja i działania Macierewicza, zaprasza polityka na Przystanek Woodstock i jest gotów się z nim spotkać. - Nie znam pana Macierewicza. Nigdy go w życiu nie spotkałem. Nie mam powodu nawet myśleć o nim źle, może jest fantastycznym gościem i lubi tę samą muzykę, co ja. Może nawet lubi Metallikę? Moje słowa oddają charakter moich emocji, a nie są oceną pana Macierewicza - mówił.

Podkreślił, że jego słowa na wideoblogu "to był impuls": - Ile razy można słuchać teorii, momentami kosmicznych?

Chcesz na bieżąco dostawać informacje ze Szczytu Noblistów? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o: