Kaczyński miał wystąpić o 21.00, ale PiS odwołało konferencję. Zamieszanie na Twitterze

Zapowiadane na dzisiaj wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego jednak się nie odbędzie. Zostało przełożone na jutro. Członkowie PiS na Twitterze piszą jednak, że wystąpienie wcale nie było planowane, więc nie mogło zostać odwołane. Dziennikarze w odpowiedzi pokazują SMS-y z zaproszeniem na konferencję.

Polska Agencja Prasowa opublikowała depeszę, w której informuje, że planowane na dzisiaj na godz. 21 w Warszawie wystąpienie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego odbędzie się w poniedziałek 14 października. Czyli dopiero po podaniu przez PKW oficjalnych pełnych wyników głosowania w referendum warszawskim.

Informację na Twitterze skomentowała posłanka PiS Jolanta Szczypińska. "Dementuję. Jarosław Kaczyński nie mógł przełożyć konferencji, z prostej przyczyny: bo jej nie planował".

 

Fot. Twitter.com

W odpowiedzi dziennikarze zaczęli pokazywać SMS-y, w których otrzymali od biura prasowego PiS zaproszenia na dzisiejszą konferencję. Posłanka stwierdziła, że to "pewnie małe nieporozumienie".

 

Fot. Twitter.com

Użytkownicy Twittera komentują słowa posłanki:

 

Fot. Twitter.com

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o: