Księża geje, reportaż z Dominikany i najbogatsze Polki [JUTRO W TYGODNIKACH]

W poniedziałkowych wydaniach tygodników m.in. o echach sprawy ekspertów Antoniego Macierewicza, pedofilii na Dominikanie i wyznaniach księży homoseksualistów. Oto okładkowe tematy najnowszych wydań "Newsweeka", "Uważam Rze" i "wSieci".
embed

W "Newsweeku": Pedofil ważniejszy niż Bóg. Reportaż z Dominikany. "Wśród biedy, z dala od ludzi, w piekielnym tropiku łatwo uwierzyć, że jest się poza dobrem i złem. Jako wysłannik Kościoła i postępu możesz być jak bóg" - czytamy w

tygodniku

.

Wyznania duchownych - homoseksualistów to główny temat najnowszego "Wprost" . Ponadto tygodni prezentuje m.in. listę 100 najbogatszych Polek.

"Miałem wtedy uczucie, że Kaczyński histeryzuje i próbuje wywołać polaryzację sceny politycznej, by uzyskać punkty. Niestety dla Polski (...) Kaczyński w dużym stopniu miał rację" - słowa Tomasza Lisa z 2004 r. przypomina "Uważam Rze" .

W najnowszym wydaniu "w Sieci" Marek Pyza pisze, dlaczego "Wyborcza" próbuje skompromitować ekspertów zespołu parlamentarnego Antoniego Macierewicza, Robert Mazurek proponuje quiz polityczny, a Tomasz Łysiak przypomina wielkich prezydentów Warszawy.

embed

"Do rzeczy"

pisze o "politycznym zmierzchu Aleksandra Kwaśniewskiego i nieudanym start inicjatywy Europa Plus.

Zobacz wszystkie okładki >>