PiS wprowadza "uchwałę prohibicyjną" wśród członków partii?

Adam Hofman wystosował do kolegów z partii przeprosiny za swoje zachowanie na Podkarpaciu. Specjalną uchwałę miały też przyjąć w czwartek władze partii - nieoficjalnie dowiedział się "Newsweek".

Zasada dotycząca "zachowania najwyższych standardów", nawet w czasie prywatnym, miała zostać przyjęta jednogłośnie na czwartkowym posiedzeniu komitetu politycznego partii. To konsekwencja niedawnych materiałów prasowych. Kilka dni temu "Wprost" opublikował na swojej nagranie wideo z imprezy polityków PiS, na którym wyróżnia się wulgarne zachowanie pijanego Adama Hofmana, chwalącego się przed pracownicami biura prasowego Prawa i Sprawiedliwości m.in. wielkością swojego przyrodzenia. Politycy tej partii mają ją nazywać "uchwałą prohibicyjną".

"PiS nakazuje swoim członkom godne zachowanie na wyjazdach służbowych i w pracy. W przeciwnym razie przestaną być członkami partii" - napisała na Facebooku Monika Olejnik.

 

Cały artykuł w "Newsweeku" można przeczytać pod tym adresem .

Chcesz na bieżąco otrzymywać najważniejsze informacje? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o: