"Ten Lis zupełnie oszalał!" Dziennikarz Money.pl nagrał, jak Janusz Piechociński atakuje prezesa TVP

- Nie widzicie w ogóle gospodarki, ten Lis już oszalał zupełnie! Albo wy zrobicie z tym porządek, albo ja go zrobię! To skandal! - krzyczał minister gospodarki Janusz Piechociński do prezesa TVP Juliusza Brauna. Ostrą reprymendę polityka nagrał dziennikarz serwisu Money.pl

Do awantury doszło tuż po sesji otwierającej XXII Forum Ekonomiczne w Krynicy-Zdroju. Jak wynika z relacji dziennikarza Money.pl, ministra oburzył program Tomasza Lisa poświęcony homoseksualistom w świecie sportu.

Zobacz wideo

- Ten Lis już oszalał zupełnie!? Kreujcie telewizję gwiazd, proponuje następny program o przygodach rodziny Lisów, Kingi Rusin i tak dalej - atakował zaskoczonego Juliusza Brauna.

- Zrobiliście pogoń za oglądalnością, a telewizja publiczna się zatraciła i mówię to ja, największy w polityce zwolennik telewizji publicznej - powiedział Piechociński. Na zakończenie dodał, że "Krajowa Rada (KRRiT) będzie głosowała przeciwko".

Więcej w serwisie Money.pl

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!

Więcej o: