Szkło w butelkach wódki Żołądkowej może się pokruszyć

Sześć partii wódki Żołądkowej, która trafiła do sprzedaży, posiada wadliwą szyjkę. Jej szkło może się pokruszyć. Producent już wycofał większość trefnego towaru.

W półlitrowej butelce Żołądkowej Gorzkiej De Luxe może pokruszyć się szyjka, której okruchy mogą trafić do alkoholu - informuje Express Ilustrowany . Kawałki szkła mogą zostać wypite wraz z zawartością butelki. - Sytuacja dotyczy sześciu partii tej wódki, które w sierpniu trafiły do różnych sklepów - informuje Express Ilustrowany.

Ewelina Szymeczko z biura prasowego firmy Stock, producenta wódki. Dodaje, że większość trefnego towaru udało się już wycofać ze sprzedaży. Według przedstawicieli lubelskiego sanepidu firma zgłosiła problem tydzień po awarii. Sama zainicjowała także proces wycofywania jej ze sprzedaży.

Biedronka: zwróć butelkę do najbliższego sklepu sieci

- Natychmiast po otrzymaniu informacji od producenta wycofaliśmy wskazane partie ww. artykułu ze wszystkich naszych sklepów. Jednocześnie nasi Klienci są informowani o wycofaniu produktu oraz możliwości jego zwrotu w stosownym komunikacie widocznym we wszystkich naszych placówkach - informują pracownicy biura prasowego Jeronimo Martins Polska.

Dodają, że klienci, którzy zakupili produkty z partii wymienionych w komunikacie w jednym ze sklepów Biedronka, mogą dokonać zwrotu produktu w najbliższym sklepie sieci.

Producent też ją odbierze

Numer partii oznaczono żółtym kolorem na nakrętce butelki. W przypadku stwierdzenia, że nabyliście wódkę z tych partii, firma prosi o kontakt pod numerem tel. (81) 531-02-43 oraz pocztą i adresem e-mail: sylwia.szczygiel@stock-polska.pl w celu odbioru wadliwego produktu przez producenta.

Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Masz telefon z Androidem? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE! Najważniejsze informacje codziennie, na żywo w Twoim telefonie!