Wirtualne Media: Janusz Weiss będzie komentatorem "Szkła kontaktowego" w TVN24

Janusz Weiss dołączy do grona komentatorów "Szkła kontaktowego" - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Na razie pojawi się w dwóch wydaniach programu. Potem zapadnie decyzja co do dalszej współpracy.

Pomysł zaproszenia Weissa do "Szkła kontaktowego" wyszedł ze strony redakcji programu. - Mieliśmy poczucie, że Janusza skrzywdzono w Radiu ZET - mówi portalowi Wirtualne Media Grzegorz Miecugow, szef "Szkła kontaktowego". - Rozmawiałem z nim, jeszcze zanim dostał propozycję z Polskiego Radia - dodaje.

Janusz Weiss w radiu i telewizji

Janusz Weiss został zwolniony przez Radio Zet na początku lipca. Z "Zetką" związany był ponad dwie dekady, w 1990 roku razem z Andrzejem Woyciechowskim współtworzył tę rozgłośnię. Ostatnio na antenie prowadził program "Wszystkie pytania świata". Wcześniej był gospodarzem interwencyjnej audycji "Dzwonię do Pani/Pana w bardzo nietypowej sprawie".

Zobacz: Rozmowa z Janueszem Weissem po odejściu z "Zetki"

Po rozstaniu z rozgłośnią dziennikarz zdecydował, że jesienią rozpocznie współpracę z programem 1 Polskiego Radia. Będzie tam prowadził program o charakterze interwencyjnym.

Więcej w portalu Wirtualne Media

Więcej o: