Hofman: Pawłowicz poniosły emocje. Te słowa nie powinny paść

- Język Krystyny Pawłowicz robi wrażenie. Poniosły ją emocje. Takie słowa nie powinny paść. To nigdy nie powinno się wydarzyć - mówi Adam Hofman w RMF FM o wczorajszym wywiadzie posłanki PiS dla TVN24.

Hofman skrytykował wypowiedź Pawłowicz, która ostro skomentowała "Marsz Szmat". Mówiła m.in., że " jeśli Anna Grodzka była na tym marszu i postawiła się w rzędzie szmat, to też jest szmatą" i "ulica nie należy do kurew i alfonsów" Czytaj więcej >>>

- Nie popieram tego, że walka o godność kobiet została przez lewicowe środowiska sprowadzona do groteski. A z drugiej strony, mamy także wypowiedź posłanki Pawłowicz, którą w obronie tego, w co wierzy, poniosły emocje. Nie powinny jej ponieść - mówił Hofman. Jednocześnie Hofman przypomniał o tym, że Pawłowicz dwa tygodnie wcześniej głosowała za zaostrzeniem kar za gwałt.

Zapytany, czy zakaże Pawłowicz występów w mediach, Hofman odpowiedział: - Są tematy, w których pani profesor będzie występować i zrobi to świetnie. Są też tematy, w których sama pani profesor powinna uznać, że trzeba coś najpierw przemyśleć, z dystansu na to spojrzeć, ale to jest rozmowa między nami.

Cała rozmowa na stronie RMF >>>

Więcej o: