Wiosna odsłania dziury na polskich drogach. "O mało nie oderwałem koła"

- Dziś o mało nie urwałem koła. Pozostali kierowcy omijają dziury niczym narciarze na slalomie - napisał Dominik na Alert24. Czytelnik wysłał nam też zdjęcia ze swojej "przygody". Widać na nich dziurawą jak sito jezdnię jednej z ważnych warszawskich ulic. Taki widok teraz jest niestety bardzo częsty. To znak, że w Polsce powoli zaczyna się wiosna.

Śnieg znika z ulic, pokazując, jakie szkody na polskich drogach wyrządziła zima. Denerwuje Was to? Wyślijcie nam zdjęcia >>

- Ulica jest w takim stanie od dawna i nikt się tym nie interesuje - pisze Dominik. - Być może te zdjęcia kogoś zainteresują i miasto chociaż załata te koszmarne dziury - dodaje. Rzeczywiście - zdjęcia przesłane nam przez czytelnika pokazują, że Trakt Lubelski jest w naprawdę złym stanie. - Jeszcze chwila i nastąpi tam poważny wypadek - pisze Dominik.

Trakt Lubelski to jedna z ważniejszych stołecznych ulic. Codziennie przejeżdżają nim tysiące samochodów, a w niektórych dziurach w jezdni koło przeciętnego samochody zmieści się niemal całkowicie. - Kierowcy omijają dziury niczym narciarze na slalomie - opisuje Dominik.

 

Trakt lubelski w Warszawie. Fot. DB/Nadesłane na Alert24

Problem dotyczy wielu ulic w całej Polsce. Mieszkańcy narzekają, że służby miejskie niewiele robią. Po zimie uszkodzeń nawierzchni jest mnóstwo. Niektóre nie są remontowane przez całe miesiące. Czekamy na Wasze zdjęcia tego typu przypadków. Stworzymy z nich galerię pokazującą stan polskich dróg po długiej zimie. W zgłoszeniu napiszcie, kiedy, na jakiej ulicy i w jakim mieście wykonaliście zdjęcie. Oczywiście czekamy także na fotografie pokazujące pozytywną pracę służb drogowych.

Zdjęcia możecie wysłać przez TEN FORMULARZ>> lub MMS-em, na numer 605 24 24 24.

Więcej o: