Licytuj z Gazeta.pl przez #JedenDzieńDłużej

Gazeta.pl i przyjaciele tradycyjnie włączają się w zbiórkę Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i licytują unikatowe atrakcje o jeden dzień dłużej niż finał WOŚP - do 30 stycznia. Wy też dołączcie do naszej zbiórki #JedenDzieńDłużej. Mamy dla was kapitalne rzeczy!

29 stycznia odbędzie się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – w tym roku pod hasłem walki z sepsą. Do poniedziałku 30 stycznia, czyli jeden dzień dłużej, potrwają nasze licytacje na rzecz WOŚP. Mamy pamiątkowe gadżety z autografami waszych ulubieńców świata sztuki i sportu, ale możecie też wylicytować unikatowy zestaw znaczków z Ukrainy, egzemplarz konstytucji podpisany przez kluczowego dla jej uchwalenia prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, życzenia urodzinowe na stronie głównej Gazeta.pl albo... swój udział w gwiazdorskim Kole Plotka:) A może chcesz poczuć, jaką metamorfozę zaproponuje dla Ciebie przebojowa ekipa Avanti24? Te i kilkadziesiąt innych oryginalnych pomysłów czeka na was.

Związana z WOŚP akcja Gazeta.pl #JedenDzieńDłużej narodziła się cztery lata temu, gdy na gdańskiej scenie tragicznie zginął prezydent Paweł Adamowicz. Smutek towarzyszący tamtemu finałowi dotknął wszystkich. W redakcji oddaliśmy hołd zmarłemu poprzez realne działania. Razem z czytelnikami i czytelniczkami dokończyliśmy tamtą przerwaną zbiórkę zgodnie z mottem Jurka Owsiaka, by Orkiestra grała do końca świata i jeden dzień dłużej. My ten dodatkowy dzień przeznaczamy odtąd na licytacje przedmiotów i atrakcji, które znajdziesz tylko u nas.

To jest ten dzień w roku, kiedy razem możemy zdziałać cuda! W poprzednich latach udało się zebrać kilkaset tysięcy złotych!

Zapraszamy na strony poszczególnych licytacji i czekamy na jak najwyższe oferty! 

Nie chcesz licytować, ale chętnie wesprzesz słuszną sprawę? Uruchomiliśmy WOŚP-ową "skarbonkę", na którą można kierować charytatywne datki za pośrednictwem Facebooka:

> WPŁAĆ DO SKARBONKI "JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ

Od 20 stycznia w polskich kinach mamy "Fenomen" – film dokumentalny o Jerzym Owsiaku i 30 latach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dystrybutorem dokumentu Małgorzaty Kowalczyk jest Next Film.

Zobacz wideo "Fenomen" – zwiastun dokumentu o Jurku Owsiaku i jego Orkiestrze
Więcej o: