Dzień Edukacji Narodowej 2015 - sprawdź prezenty na Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej jak co roku obchodzimy 14 października. Dziś wręczamy naszym ulubionym belfrom upominki i prezenty. Co warto sprezentować nauczycielom na Dzień Edukacji Narodowej? Podpowiadamy!
Czekolada Czekolada fot. Shutterstock

Dzień Edukacji Narodowej: trochę słodkości

Czekoladki i bombonierki to jedne z najpopularniejszych upominków dla nauczycieli. W końcu kto nie kocha słodyczy! Warto jednak pójść o krok dalej i zamiast tradycyjnej bombonierki czy tabliczki czekolady postawić na bardziej spersonalizowaną formę słodkiego upominku - np. w postaci czekoladowego telegramu. Za pomocą kostek czekolady możemy ułożyć dla naszego ulubionego nauczyciela słodką wiadomość czy treść życzeń.

Idealny prezent na Dzień Nauczyciela Idealny prezent na Dzień Nauczyciela Fot. Shutterstock

Prezenty na Dzień Edukacji Narodowej: kosz pełen niespodzianek

Upominkowy kosz to zawsze dobry pomysł na prezent z okazji Dnia Edukacji Narodowej. To, co powinno znaleźć się w koszu zależy od nas samych - możemy postawić na wyroby czekoladowe, miłośnikom herbaty sprezentować zestaw aromatycznych herbat, a amatorom kawy - wybór aromatycznych kaw. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia!

Książki Książki Fot. Anna Krasko / Agencja Wyborcza.pl

Dzień Edukacji Narodowej: belfer doceni dobrą lekturę

Trafionym pomysłem na prezent z okazji Dnia Edukacji Narodowej będzie na pewno książka. W końcu nauczyciele, z racji wykonywanego zawodu, z książkami żyją za pan brat. Wybór jest więc szeroki. Można postawić na coś z klasyki, można też sprezentować nauczycielowi popularny bestseller. Taki upominek ma jeszcze jedną zaletę - można do niego wracać wiele razy!

Idealny prezent na Dzień Nauczyciela Idealny prezent na Dzień Nauczyciela Fot. Shutterstock

Prezenty na Dzień Edukacji Narodowej: śmieszne gadżety dla nauczyciela z poczuciem humoru

Na pewno macie w szkole nauczyciela, który zawsze rzuca żartami i co chwila sprawia, że wasza klasa wybucha śmiechem. Taki belfer z pewnością doceni prezent z przymrużeniem oka. A jest ich co nie miara! Począwszy od śmiesznych kartek z życzeniami na Dzień Nauczyciela, poprzez kubki z zabawnymi sloganami, na różnych gadżetach kończąc. W Dzień Edukacji Narodowej to wy bądźcie tymi, którzy wywołają szeroki uśmiech na twarzy profesora!

Idealny prezent na Dzień Nauczyciela Idealny prezent na Dzień Nauczyciela Fot. Shutterstock

Dzień Edukacji Narodowej: pamiątkowe zdjęcie

Przez życie każdego nauczyciela przewija się cała masa różnych uczniów. Dlatego warto zadbać o to, żebyście zostali na długo zapamiętani przez waszego ulubionego profesora. Pomoże wam w tym pamiątkowe zdjęcie klasowe, które możecie sprezentować nauczycielowi w dniu jego święta. Taka fotografia wcale nie musi być zwyczajnym zdjęciem - możecie oprawić je w śmieszną ramkę lub wykonać zdjęcia w ciekawej konwencji. Bądźcie kreatywni!

Radio Radio Fot. Arkadiusz Wojtasiewicz / Agencja Wyborcza.pl

Prezenty na Dzień Edukacji Narodowej: ze specjalną dedykacją

Dzień Edukacji Narodowej to szczególna data w każdej szkole. W tym dniu atmosfera jest zdecydowanie luźniejsza niż na co dzień. Warto to wykorzystać i zorganizować specjalny koncert życzeń przez szkolny radiowęzeł. Możecie zadedykować waszemu nauczycielowi jego ulubioną piosenkę i dołączyć do niej sympatyczne życzenia - na pewno wywołacie tym uśmiech na jego twarzy.

Kwiaty Kwiaty Fot. Jakub Ociepa / Agencja Wyborcza.pl

Dzień Edukacji Narodowej: postawcie na klasykę

Na koniec przypominamy o klasycznym pomyśle na upominek z okazji Dnia Nauczyciela, czyli oczywiście o kwiatach. Bukiet kwiatów to zawsze dobry wybór - to prezent klasyczny, elegancki, wyrażający szacunek i sympatię wobec ulubionego nauczyciela. Patrząc na otrzymaną wiązankę wasz profesor z pewnością będzie miło was wspominał, może nawet odwoła jakiś sprawdzian!

Więcej o: