Zobacz największych "mistrzów" parkowania w konkursie "Uprzejmie donoszę". [WYNIKI]

Głosowanie na największy absurd maja w konkursie "Uprzejmie donoszę" dobiegło końca. Zwycięzca otrzymuje od nas film DVD. A oto najlepsze zdjęcia...

III miejsce (15%) głosów): Mistrzostwo świata

 

Beztroska i bezmyślność ludzka nie zna granic. Piątek, 18.05.br. około godziny 14.00. Skręt z ul. Dąbrowskiego w ul. Łowicką w Warszawie (znane też jako Rondo Pawła Jasienicy). Na pasie do skrętu w ulicę Łowicką (czasowo jednokierunkową) zaparkował beztrosko biały Renault Megane. Na tyle skutecznie, że zablokował możliwość bezpiecznego skrętu. A przy okazji, uwagę zwracają pozostałe samochody zaparowane w najbliższym sąsiedztwie, np. samochód po prawej stronie czy też z przodu. Nie jest to odosobniony przypadek, bo ludzie parkują tu jak chcą praktycznie codziennie. Tym razem to już jednak mistrzostwo świata.

 

II miejsce (16% głosów): To dopiero pomysłowy kierowca!

Geniusz parkowania zastawił całe przejście. Mieszkańcy mówili, że samochód tak stał od przedpołudnia. Za wycieraczką był mandat, ale dopiero około 18 przyjechała ponownie straż miejska, by zabrać auto. Ul. Lanciego, Warszawa, Ursynów. 7 maja 2012 roku.

 

I miejsce (48% głosów): Kto go uczył parkować?

"Mistrz" parkowania pod Centrum Janki.

 

"Uprzejmie donoszę" - przyślij zdjęcia na konkurs>>
Kliknij, by obejrzeć galerię

Kliknij na obrazek i zobacz wszystkie zdjęcia biorace udział w majowym konkursie