Komentarze (240)
Ponad 50 osób zginęło podczas masakry w Las Vegas. 64-latek otworzył ogień z okna hotelu [ZDJĘCIA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • quetzalcoatl44

  Oceniono 8 razy 2

  to podobno to byl lewak z antiify..taki kodziarz tez sponsorwany przez sorosa..

 • sosna_pospolita

  Oceniono 8 razy 2

  no prosze:

  people have been scouring his social media feeds, and he is said to be an alt-left anti-trump extremist.
  He is a registered Democrat
  He is a fan of The Rachel Maddow Show​ and liked several pages on Facebook​ including Thank You Obama, Anti-Trump Army, Progressive Day, Organizing for Action, Not My President, Proud to Be A Democrat, Fight Trump, Boycott All Things Trump, and Impeach Trump.

  His widow, Marilou Danley, is being sought by the cops. She is described as asian-american, with some suggesting filipina

 • dodobird

  Oceniono 4 razy 2

  To nie sa porownywalne sprawy, tj. posiadanie broni w stanach i ue. Ich cywilizacja wysrosla na strzelaniu do wilkow bizonow i kojotow ale przede wszysrkim indian i zbieglych murzynow zaledwie kilka wiekow wstecz. Bron i zabijanie caly czas maja w dna i nikt i nic im nie przetlumaczy. Zwiazek posiadaczy broni ma miliony czlonkow i takie lobby jest za silne do olania w kampaniach wyborczych.

 • kreesdebarg

  Oceniono 6 razy 2

  szkoda że nie wybrał sobie za cel wiecu neofaszystów, zrobił by przysługę społeczeństwu

 • arius9

  Oceniono 2 razy 2

  Tragedia. Ale do tych kretynow nie dociera, ze takie tragedie sa na porzadku dziennym w Iraku czy w Syrii, gdzie probuja na sile wprowadzic swoja demokracje.

 • remo29

  Oceniono 6 razy 2

  Ot, powszechny dostęp do broni.

 • alekssanders

  Oceniono 24 razy 2

  I dalej bójmy się wszystkich ludzi z północnej Afryki, domagając się zarazem rozszerzenia prawa do posiadnia broni.
  Brawo Polacy!

 • Jaroslaw Walczak

  Oceniono 1 raz 1

  Co do zwolenników i przeciwników posiadania broni.....Są kraje gdzie dostęp do broni jest powszechny. Np Szwajcaria. Tam prawie pół miliona rezerwistów trzyma domu w pełni sprawne wojskowe karabinki i karabiny.....z cywilną bronią palna też nie ma problemów. Jakoś nie słychać o strzelaninach w tym kraju. Może to nie kwestia dostępności do broni ale mentalności jej posiadaczy?
  Inną sprawą są zabójstwa dokonywane przy pomocy noży kuchennych czy narzędzi np...siekier. Jakoś nie słyszę głosów nawołujących do ich delegalizacji.

 • korgan123

  Oceniono 5 razy 1

  Jakoś nie widzę żeby lemingi pisały, że nic się nie stało bo więcej ludzi ginie w wypadkach drogowych.
  Czyżby to usprawiedliwienie działało tylko w przypadku islamistów?

 • mczes57

  Oceniono 3 razy 1

  Odbiło gościowi i tyle ,a że miał akurat arsenał, więc postanowił przejść do historii,nie ważne z jakiego powodu.To jest Ameryka,każdy chce coś znaczyć,każdy chce być sławny. Taki tam wszystko porąbane.

 • stach_79

  Oceniono 3 razy 1

  Narkotyki + Wódka + głosna muzyka na zewnątrz + wariat = śmierć.... tylko po co mu było tyle broni? Może planował coś....

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 17 razy 1

  Widzę, że "tęczowi" robią w gacie ze szczęścia, bo na 1000 nożowników i miłośników ciężarówek wyznających "religię pokoju" trafił się jakiś inny.
  Myślę, że "tęczowi" powinniście jednak zakrzyknąć "Nie Każdy Białas" i złapać tęczowe kredki do malowania zgodnie z waszymi tradycyjnymi zachowaniami jak wtedy co muzułmanin odstrzelił tych gejów w klubie.

 • sselrats

  Oceniono 5 razy 1

  Wiec zrodla zachodnie podaja, ze napastnik przeszedl jakis czas temu na islam, ale w nich nie mozna juz komentowac.

 • ochujek

  Oceniono 5 razy 1

  Szyszko też strzelał do podrzucanych bażantów. Zabijanie dla przyjemności, katolicka przypadłość.

 • Mariusz HL

  Oceniono 7 razy 1

  Ja rozumiem ,że młodzi ludzie są "SFLUSTROWANI" życiem ale gdy widzi się osobę ,która już prawie jest emerytem to wpływ jakiś zewnętrzny musiał być i problemy natury osobistej a może nie uleczalna choroba.
  Najgorsze ,że Polska młodzież na ogląda się takich informacji ze świata i w końcu sami widząc siebie w beznadziejnej sytuacji mogą w Naszym kraju nawet na takie pomysły wpadać.
  Po woli wchodzimy w kolejną erę krwawą dla Nas wszystkich bo ludzi nie bacząc na swoje życie podejmują takie decyzje a gazety dalej robią ankiety jaki jest najbardziej niebezpieczny zawód świata co według statystyk nie będzie miało nic wspólnego z Naszymi przekonaniami na temat niebezpieczności.
  W tej chwili pojęcie najbardziej niebezpiecznego zawodu świata zmienia swoją regułę bo tam gdzie większe skupisko ludzi tam istnieje co raz większa groźba takich ataków i nie potrzeba do tego muzułmanów bo wystarczy u młodych brak pracy ,z której można było by wszystko opłacić i jeszcze poszaleć.Więc kraje z najwyższym rozwarstwieniem zarobków mogą mieć największy problem.

 • wortat

  Oceniono 7 razy 1

  Okazuje się że zamachowcem był muzułmanin. Zakażmy islamu.
  Zabija islam nie broń.. lewaki już mają srake..

 • patatajson

  Oceniono 7 razy 1

  Entuzjaści masowego posiadania broni - czy to na prawdę tak trudno zrozumieć, że łatwy dostęp powoduje/ułatwia takie sytuacje? Ilu ludzi w okolicy miało broń? Pewnie wielu, w końcu tam jest wyjątkowo o nią łatwo. Czy ktoś zabił strzelca? Nie, policja (albo on sam się zabił), i jest to kolejny sprawca masakry w stanach zastrzelony przez policję lub w wyniku samobójstwa. Zdarzały się wypadki postrzelenia szaleńca przez przypadkowych ludzi/ofiary, ale na 100 może jeden, może dwa. Najwyższa pora przyznać się do błędu - ja wiem, że to trudne, ale po tym się odróżnia facetów od szczyli - i przyznać, że masowy dostęp do broni, zwłaszcza w kraju takim jak PL z gigantycznym spożyciem alkoholu, to pomyłka.

  Za każdego, który mi się pod moim wpisem przyzna, że może się trochę mylił wypiję dzisiaj piwko. I coś mi mówi, że się raczej nie upiję :) Prawdziwych facetów, którzy dysponują odwagą cywilną jest przy klawiaturach komputerów coraz mniej, dominują nastoletni frustraci wychowani na CS i innych strzelankach. Dziewczyny, nadchodzą dla Was ciężkie czasy, bo półgłówków przybywa, ale facetów zaczyna brakować :)

 • kotkotson

  Oceniono 3 razy 1

  After the 1996 Port Arthur massacre, rapid-fire long guns were banned in Australia; a year later there was a mandatory buyback of prohibited firearms. In 2003, a handgun buyback program was introduced. Australian has had no fatal mass shootings since 1996.

 • masondixon

  Oceniono 11 razy 1

  Przypomina się film "To nie jest kraj dla starych ludzi". Ta masakra, to prawdopodobnie efekt wykluczenia społecznego, który dotyka seniorów w społeczeństwach nastawionych na kult młodości, efektywności, szybkości. Ośmieszanie, lekceważenie, osamotnienie prowadzi do starczej depresji i między innymi takich właśnie desperackich czynów.

 • oldaczom

  Oceniono 2 razy 0

  Do wszystkich miłujących karabiny i uważających, że gdyby ktoś tam miał broń, to nie byłoby tej jatki.

  Proszę o wytłumaczenie precyzyjne co taka osoba z bronią w tłumie lub obok niego powinna zrobić słysząc strzały? Czy na prawdę wyobrażacie sobie, że to jest sytuacja podobna do CS, gdzie swoich się nie zabija, tylko rani wrogów?

  Jeżeli ktokolwiek ma wszystkie klepki w głowie poukładane i kiedykolwiek miał ostrą broń w ręku, to wie, że trzymając palec na cynglu ma się ogromną odpowiedzialność trafienia nie tej osoby co trzeba. Czy w sytuacji, gdy ktoś strzela z 30 piętra budynku ludzie na dole są w stanie zidentyfikować dokładnie o które okno chodzi? Jeżeli już zidentyfikuje czy zaryzykuje ktoś oddać strzał z tłumu w kierunku hotelu ze świadomością, że może zabić przypadkowo nieodpowiednią osobę? Zwolennicy broni, przestańcie fantazjować i za bardzo wczuwać się w gry typu CS.

 • jerzytop

  Oceniono 4 razy 0

  Zdziwieni ? gdy nawet dzieci mają dostęp do broni a kretyni i przygłupy rodzice sami bardzo często uczą ich strzelać i przyzwyczajają do broni Chory kraj i chorzy ludzi . Ile to juz razy uczeń przynosi broń do szkoły i strzela do rówieśników . 30 tys ludzi ginie w strzelaninach w USA to skąd to zdziwienie . Dla niektórych dochód z obrotu bronią jest ważniejszy jak zycie tysięcy niewinnych obywateli USA Sami sobie są winni

 • e_gregor2

  Oceniono 2 razy 0

  Zawsze rozumiałem argumenty zwolenników broni ale oni nigdy nie rozumieją mnie, kiedy mówię, że to też oznacza łatwiejszy dostęp dla czubków i przestępców.

 • rownowaznik

  Oceniono 2 razy 0

  "Co się dzieje w Las Vegas, zostaje w Las Vegas"

 • maks1956

  Oceniono 2 razy 0

  to są skutki masowego posiadania broni w Ameryce ze posiadanie broni jest symbolem wolności to ja sram na taką wolność gdzie giną niewinni ludzie

 • justsaying

  Oceniono 2 razy 0

  Kim jest Donald Trump:

  facebook.com/LateNightSeth/videos/956974194453260/

 • Marek

  Oceniono 6 razy 0

  325,365,189 milionów ludzi w US!, ale jak jeden głupek coś zrobi to...zabronic posiadania broni 325,365,188 innym! Mentalnosc ludków pokolenia TV!

 • wolo

  Oceniono 6 razy 0

  Ku... już wolę Europę. Jedna część kraju chce się odłączyć od całości, komentarze w stylu wojny domowej, trochę poobijanych - liczba ofiar ZERO.
  A tam jeden świr 58 ofiar 500 rannych. I pozwoleń na broń bronią jakby to było boskie przykazanie.

 • zwolennik_twardej_reki

  Oceniono 6 razy 0

  Efekt mieszkania w retirement community for 55+?

 • duda.laskawy

  Oceniono 4 razy 0

  Smiac mi sie chce z tych Amerykancow i ich dzownie pojmowanego liberalizmu :)

 • zgaszonykliczko

  Oceniono 4 razy 0

  no jaka wielka szkoda. Stracilem pieniazki. Ale zeby zaraz ogniem seryjnym. Dajcie mi bron - mam paru ktorych nie lubie

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 3 razy -1

  tak trzymać yankesi

 • oldshatterhand.pl

  Oceniono 1 raz -1

  Sku...el byl rowniez multimilionerem.

 • pismobeach1989

  Oceniono 11 razy -1

  Smutne, ale jak czytam komentarze to widze jak bardzo Polacy nie rozumia 2nd amendment do U.S Konstytucji i jak wazny on jest dla wiekszosci Amerykanow. To prawie 350 letnia tradycja tego ze kazdy ma prawo posiadac bron. Jako jednym z powodow to bronic sie przed tyrania rzadu. Moze tez dlatego w USA nie byloby Kaczynskiego i PiSu przez dlugi okres czasu, bo trzeba pamietac o tym, ze takie ponizenia i niszczenie Konstytucji jakie robi PiS z prezydentem w Polsce nie pozostaloby ignorowane przez ludzi. W USA politycy o tym pamietaja.

 • wielkigatsby33

  Oceniono 7 razy -1

  Brawo gazeta.pl!!!! Nie ma jak to na masakrze skorzystac na slajdach. Kretyni!!!

 • kocurxtr

  Oceniono 11 razy -1

  z dedykacją dl acałej miłującej islam lewackiej Europy ...

  ciekawe, czemu GW nie porusza tego wątku tej tragedii ....

  nie znoszę PiSu jak morowej zarazy, ale jeśli doprowadzą do tego, że ta dzicz nie będzie osiedlana w Polsce - to mają mój głos ...

 • 66tekla

  Oceniono 19 razy -1

  W TV mówili,że ten morderca kilka miesięcy temu zmienił wyznanie-przeszedł na islam.

 • czeslaw.emilian.sarna

  Oceniono 3 razy -1

  Wolność jest cenna i jednocześnie brzemienna w skutkach. Wolność to (na pozór) naturalne prawo, ale i do praw trzeba dojrzeć (przez wychowanie), a przynajmniej zdawać sobie z tej potrzeby sprawę. Wychowanie to m.in. przygotowanie do odpowiedzialności.

 • sselrats

  Oceniono 6 razy -2

  Napastnik byl synem kryminalisty, jego ojciec był poszukiwany przez FBI za napady na banki.

 • Jarek Kriukow

  Oceniono 12 razy -2

  Zginela masa niewinnych ludzi, ktorzy pozostawili po sobie zrozpaczone rodziny i znajonych, a nasz prezydent sklada kondolencje Trumpowi! Pajac.

 • genocidezionism

  Oceniono 5 razy -3

  Prawdziwa demokracja ma to do siebie ,że ludzie sa wolni i mogą robić to co chcą !
  Pytam sie co robi polska Policja na marszu czarnych bab? Dlaczego nie pałuje wzorem hiszpańskiej Policji! Tam jest demokracja w Polsce nie ma demokracji.
  Dlaczego Polacy nie moga posiadać broni maszynowej , strzelb i innych akcesoriów wszelkiej maści ?w USA jest demokracja a w Polsce nie ma demokracji.
  Dlaczego w USA nie ma mafii prawniczej a w Polsce jest cos ten PiS nie demokratyczny jest.

 • Leszek Krajewski

  Oceniono 3 razy -3

  Na muzyce cantry było bardzo dużo ludzi co mieli doczynienia z walką z przestępczością i bronią
  To oni sprowokowali i obudzili podświadomie szaleńca.

 • sselrats

  Oceniono 5 razy -3

  Kolejny insider job rzadu.

 • pl2512

  Oceniono 5 razy -3

  Ciekawe czy znowu czołowy agitator tokowy będzie wylewał pomyje na dziennikarzy, którzy głoszą pogląd, że każdy powinien mieć prawo do obrony za pomocą broni palnej. Gdyby tam w Las Vegas był choć jeden człowiek uzbrojony i przeszkolony, to ten osobnik nie zdążyłby zabić tyle niewinnych osób.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX