Komentarze (169)
Polacy stanęli w obronie sądów. W Warszawie blokada Sejmu, policja wynosiła protestujących [GALERIA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • nirelle

  Oceniono 5 razy 3

  Protestujący pod Sejmem w sprawie ustawy o SN powinni zastanowić się o co chodzi: wolność, równość, demokracja czy obrona majątków tłustych kotów.Frasyniuk - firma transportowa 200 Tirów, Prezes SN pół kilo złota, duże oszczędności w dewizach,kilka mieszkań w warszawie, inny sędzia 2 mln łapówki (sprawa w toku).Dlaczego przeciętny warszawiak nie jest tak oszczędny?

 • sosna_pospolita

  Oceniono 13 razy 3

  Polak Sewek Blumsztajn byl ?

 • gela1

  Oceniono 10 razy 2

  Jarek nikt nie był jeszcze tak blisko, Gesdorf i jej przejęzyczenie wymiata,
  chciała powiedziec reorganizacja i się ugryzła nastepnie zaczęła bredzić o ataku

 • agnrodis

  Oceniono 24 razy 2

  A Putin zaciera rece. Udalo mu sie!!!! Jak Rydzyk i PiS nie rozpieprza Polski i UE, to Putin wylaczy nadajniki TV Trwam w klamstwie i Radia Maryja, ktore sa w ROSJII!!!!!! Jak przestana nadawac, bedzie to koniec ojca inwestora. Tak zarzadzil PUTIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • 6th

  Oceniono 7 razy 1

  Pożytecznymi idiotami są ci co bezkrytycznie przyjmuję to co partia im podsunie. Nawet refleksji nie mają jak jeden Adrian mówi otwarcie, że to jedna partia będzie wybierać sędziów i może to być niebezpieczne. Mniejsza z tym, że jego propozycja jest niekonstytucyjna...

 • Emil Bonik

  Oceniono 5 razy 1

  Zdjęcie Nr. 1... czyżby rok 1981 i ZOMO w akcji????

 • Grzegorz Guzik

  Oceniono 23 razy 1

  A może tak tygodniowa blokada gnima na Żoliborzu? Niech prześpi powrót Demokracji jak Stan Wojenny i wkroczy odważnie między Polaków

 • antyoportunista

  0

  Jacy Pokacy? To banda oszołomów zmanipulowana przez TVN i GW. Prawdziwi Polacy chcą tych zmian w sadownictwie! Brawo PiS!

 • juzstarsza

  0

  faszystowskiej partii musimy powiedzieć halt

 • zfd3

  0

  ciekawe ile ta hucpy kosztowały Sorosa"

 • boniek66

  Oceniono 2 razy 0

  A Policjanci znów mają pod górkę. Muszą pilnować porządku, narażać zdrowie i życie. Przepychać się i zatrzymywać demonstrantów. Stawiać im zarzuty i prowadzić sprawy. Bo tego wymaga od nich władza. Za parę lat, może za pięć, dziesięć lub dwadzieścia, naród znów wybierze kilku „ciekawych” ludzi. I ci nowi wybrańcy narodu dojdą do wniosku, że Policjanci z tego okresu są be i należy im zabrać emerytury. Należy, tak jak to się obecnie robi, usuwać z budynków komend tablice upamiętniające Milicjantów i Policjantów poległych na służbie. Po ziemi podlaskiej jeździ od jednostki do jednostki Basza Podlasia. Wręcza nominacje, odznaczenia i nagrody oraz zdejmuje uroczyście niesłuszne tablice upamiętniające. Przecież Milicjant, żołnierz KBW nie mógł zginąć na służbie. Basza Podlasia zapomniał, że wielu Milicjantów i żołnierzy KBW wywodziło się z żołnierzy, którzy przelali swoją krew w okopach II WŚ na szlaku bojowym od Lenino do Berlina i nierzadko byli to Sybiracy. Teraz każe się żołnierzy za przewinienia „dowódców” i „naczelników”. Policjantki i Policjanci pamiętajcie, że macie służyć nardowi i stać na straż porządku konstytucyjnego, a nie służyć jednej słusznej opcji, partii politycznej. Pozdrawiam.

 • Emil Bonik

  Oceniono 4 razy 0

  Zdjęcie nr.1 . Czyżby rok 1981 i ZOMO w akcji?

 • td789

  Oceniono 2 razy 0

  Skąd czerie inspirację prezes? Zobacz, porównaj. www.youtube.com/watch?v=befbK8MSO9Q&t=7s

 • jabbaryt

  Oceniono 28 razy 0

  Lemingi tylko się za bardzo nie podniecajcie swoją siłą. My PISiory siedzimy grzecznie przed grillami i nie przeszkadzamy wam demonstrować. Ale jak zaczniecie za mocno dymić...to ręcznie wam wytłumaczymy, że pora wracać do domku ...

 • kosg

  Oceniono 16 razy 0

  zawracanie dupy z tymi swieczkami. Łuna komitetu partii załatwiłaby natychmiast sprawę.

 • hunter1111

  Oceniono 5 razy -1

  czy ktos keidykolwiek sie do pis poslow zrocil zamknijcie mordy? ois jest bolszwickim dnem tylko oni sobie na to pzoawali n i faszysci

 • norman67

  Oceniono 11 razy -1

  To nie policja to ZOMO w służbie antydemokratycznej dyktatury seksllanego niedojdy.

 • agnrodis

  Oceniono 17 razy -1

  Czy nikt nie widzi, ze to Putin trzyma w garsci Rydzyka, ktory ma nadajniki swojej propagandy w Rosji?!!!!!!! Z kolei Rydzyk ma w garsci PiS, bo od propagandy Radia Maryja i TV trwam w klamstwie, zalezy zwycistwo PiSu. A Pis ma za zadanie rozwalic demokracje w Polsce i rozwalic Unie Europejska .... tak chce Putin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • rozterka47

  Oceniono 19 razy -1

  Nerwy PISiakom puszczają, nie spodziewali się , że tak wielu ludzi zaprotestuje przeciw rezimowi i upartyjnieniu sądów , a będzie nas więcej , duzo więcej .

  Kaczyński powinien odejśc z polityki !

 • Adam Sowa

  Oceniono 10 razy -2

  Szydło 2015: "Nigdy nie użyjemy siły wobec obywateli" ... reszta bez komentarza!

 • jzd

  Oceniono 16 razy -2

  Jaka policja to to powrót milicji i zomo

 • agnrodis

  Oceniono 18 razy -2

  Umowę z Rosja na uzywanie nadajnikow podpisał ojciec Rydzyk, a ze strony rosyjskiej A. T. Titow, generalny dyrektor Głównego Centrum…….. Jak udało się zawrzeć umowę z Rosją? - to kolejna tajemnica ojca Rydzyka. Ojciec dyrektor publicznie dziękował ambasadzie rosyjskiej. Jego radość z umowy z Rosją budzi wątpliwości………….Księża katoliccy nie są wpuszczani do Rosji, spadają na nich represje. A ojciec Rydzyk działa tam swobodnie. Jest pewnie ich przyjacielem - mówi Krzysztof Gajewski. Jak to możliwe, że w obszar radiowy Rosji zostało wpuszczone polskie, katolickie Radio Maryja? Jedna z osób znających dobrze mechanizmy zapadania podobnych decyzji jest przekonana, że odbyło się to też za wiedzą i akceptacją federacyjnych służb bezpieczeństwa Rosji. - Tam bez ich wiedzy nic się nie dzieje…. czyli PUTIN ma Rydzyka w garsci!!!!!!!!!!!!!!!!!! A Rydzyk ma w garsci PiS!!!!!!!!!!, bo to radio Maryja napedza PiSowi wyborcow. Czyli, Putin dyktuje polska polityke, PiS robi to, co zarzadzi Putin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • agnrodis

  Oceniono 16 razy -2

  Dlaczego PiS rozklada demokracje i niszczcy Polske ..... Jak Rydzyk i PiS nie rozpieprza Polski i UE, to nadajniki TV Trwam w klamstwie i Radia Maryja, ktore sa w ROSJII!!!!!!, przestana nadawac i bedzie to koniec ojca inwestora. Tak zarzadzil PUTIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • kniazwitold

  Oceniono 21 razy -3

  Już od rana faszystowskie trole w robocie?

  Wasze nazwiska będzie kiedyś publikował IPN na liście zdrajców Narodu.

 • czarna_zoska

  Oceniono 11 razy -3

  Wystąpienie Kaczynskiego to szczyt warcholstwa - esencja polactwa. Polske przejmuja ordynarne chamy. Nie mozemy na to pozwolic.

 • swientyjacenty

  Oceniono 19 razy -3

  No i tak wygląda wasz guru! Wykrzywiona w nienawiści twarz chama. I on śmie dyskutować o sądach, sędziach i wymiarze sprawiedliwości! On śmie ustanawiać prawo? Mówiąc do posłanki WON?

 • student_zebrak

  Oceniono 3 razy -3

  moze byscie poprawili zdjecia przed publikacja? To nietrudne, pare sekund w LR.

 • kniazwitold

  Oceniono 16 razy -4

  Zomole znow w akcji. Czemu nie gazem i pałami?
  Dopiero na dołku będą katować i mordować paralizatorem?

 • dragulow

  Oceniono 21 razy -5

  Dla mnie rewelacja !
  Kaczynski za moment zwariuje ze zlosci. Podpowiem, niech jeszcze Pawlowicz odetnie internet, wtedy nawet nieletni piecioletni wyjda na ulice. Palce lizac ! Cos pieknego. Kaczynski et consortes jeszcze nie zalapali, ze Polacy nie sa narodem nadajacym sie pod dyktature...

 • maradona20

  Oceniono 7 razy -7

  Jacy Polacy..... Ploacy siedzieli w domu, nie głosują, mają w dupie sądy, bo wiiedzą, że ta ich pisowska reforma nie dotyczy zwykłych ludzi, Jedne świnie chcą odciagnąć od koryta drugiew

 • annuitcoeptis

  Oceniono 8 razy -8

  Skończcie naprawdę używać tych określeń "tłumy", "mnóstwo". Tam jest garstka ludzi, gadanie pani Pihowicz o 30000 jest mrzonką i marzeniem. Przegraliście. A Polacy mają w czterech literach sędziów i nikt poza tymi którzy tracą przywileje i koryto nie ma ochoty za sędziów umierać.

 • palefire

  Oceniono 16 razy -8

  Wszyscy znamy kogoś kto studiował/ studiuje prawo i wszyscy doskonale wiemy, że wejście do palestry spoza układu rodzinnego graniczy z cudem. Nie twierdzę, że to co robi pis jest dobre, ale obrona układu opartego na nepotyzmie rodem z jakiejś bananowej republiki to przejaw albo głupoty albo złej woli. A fakt, że ktoś "kupuje" waszą - tj. gazety narrację o "obronie wolności" etc. świadczy o totalnym zidioceniu i braku krytycznej refleksji. Prawników w naszym pięknym nadwiślańskim kraju więcej niż prostytutek - roz***rdolić cały ten układ i dać szansę młodym - tym którzy teraz siedząc na kasie w tesco czy zmywaku w uk.

 • elegancja_francja

  Oceniono 16 razy -8

  Tak, tak -- liberum veto bardzo Polsce pomoglo. Tylko tak dalej prosiaki z POskiego koryta z waszymi komunistycznymi kumplami okradajacymi unijne fundusze "na budowe koniecznych drog wiejskich" itp

 • kgbltd

  Oceniono 19 razy -9

  30 lat mieli na zrobienie porządku, jesli to takie szambo zostanie to bedzie porażka Polski.

 • Irx

  Oceniono 26 razy -10

  Kogo broni ta nie totalna opozycja a durna opozycja Jakie ,,wolne sądy''. Te co ułaskawiały łapówkarzy z PO Sawicką czy Adamowicza i zamiatały pod dywan wszystkie afery PO/PsL.
  Dajecie się manipulować zawodowym oszustom którzy oszukiwali was przez 8 lat i robią to nadal,ale im potrzeba ślepych głupców ,a widać że w Polsce takich nie brakuje.
  Nawet te świeczki wam nie pomogą bo jesteście zbyt ciemni do ogarnięcia manipulacji jaką wam fundują oszuści z PO/PSL i Nowoczesnej

 • Krzysztof L

  Oceniono 15 razy -11

  Osobiscie wolałbym zapakować to poskomunistyczne towarzystwo do "suk" i do pierdla na
  48 godzinną rekonwalescencje. Zgraja "neokom"-ów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX