Komentarze (61)
Płaczące kobiety, tłumy żołnierzy i sztuczne kwiaty. Wielka defilada w Korei Północnej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pieronlesnik

  0

  A co to za dwa matoły na pomnikach - bohaterowie 2 planu na zdjęciu nr. 3 ????

 • y.woodoo

  Oceniono 2 razy 0

  Kim Dzong Un, Jar Kacz Kim, Kim Dzong Un, Jar Kacz Kim, Kim Dzong Un, Jar Kacz Kim. Koniec dwoch sqrwysynkow nadejdzie. Oby szybciej, jak najszybciej. W grobach u bokow swoich tatusiow.

 • buffalo69

  Oceniono 6 razy 0

  Po kilku latach rządów PiS też będziemy tacy szczęśliwi jak te Koreanki.

 • klaus_biberficker1

  Oceniono 1 raz -1

  jak by chcieli to by odstrzelili (usa)

 • dziennikarz12

  Oceniono 1 raz -1

  ktos powinie z tym skonczyc!! ale ale ale!!! jest to jeden czlowiek dzieki swojej chorej potedze moglby zlikwidowac islam z kuli ziemskiej!!!

 • block-buster

  Oceniono 9 razy -1

  Tylko start rakiety z bomba "A" z Korei w jakimkolwiek kierunku i z tego państwa w godzine zostaną zgliszcza.To jest tak jak dyktatorem jest ktoś tak glupi jak Maciarewicz lub konusPolskeZbaw...

 • polsilver99

  Oceniono 2 razy -2

  Zostawcie już tę Koreę Płn. w spokoju.Niech sobie żyją jak im pasuje.Ciągle żyd,jankes,żabojad i szwab dopier....ją się do kogoś kto żyje inaczej,chcieliby ciągle pouczać.Co was tak razi w tej Koreii?

 • morgoth1974

  Oceniono 4 razy -2

  Co za fanatyzm, co za odmóżdżenie, popłakały się z okazji 70 rocznicy utworzenia partii.Jestem ciekaw czy ktoś w Polsce chociaż jedną łzę uronił nad jakąkolwiek Polską partią ?!

 • nanabun

  Oceniono 18 razy -2

  Wiadomo skąd się Kaczyńskiemu biorą później takie myśli, że jedno ugrupowanie może latami sprawować władzę. Spogląda z zazdrością na takie obrazki, też by chciał takiego uwielbienia.

 • oryntagon

  Oceniono 12 razy -2

  Ach ta Korea Północna!
  Państwo będące urzeczywistnieniem wszystkich mokrych snów lewaków.
  Raj na ziemi.

 • prezes_kaczynski_moim_panem

  Oceniono 7 razy -3

  mam nadzieje ze PO wyborach w POlsce bedzie tak samo, tylko twarda reka profesora Kaczynskiego moze uratowac ten kraj od upadku

 • almagus

  Oceniono 7 razy -3

  ??Z nową władzą, nowe kolumn zadanie.
  Tylko z nami sprawiedliwość nastanie.
  Przeprowadzamy w domach naszych testy.
  Czy mamy pokoje zdatne na areszty.
  Na całoroczny dochodzeń wynajem.
  Prawo i sprawiedliwość rządzi krajem.
  Z pracy aresztantów tworzony dochód.
  Bożego zwycięstwa krzyżowy pochód.
  Włączone w akcję są bloki, hotele.
  Bunkry, kazamaty i zakonów cele.
  Płatna współpraca, rzecz oczywista.
  Na kogo donos sam z cel skorzysta.

  2015-10-10 almagus

 • gregory433

  Oceniono 9 razy -3

  POlska to też kraj absurdów.
  Ta propozycja odznaczenia wywołała burzę. Krzyż Kawalerski Orderu Zasługi RP miał otrzymać Pedro Pereira da Silva. Dyrektor operacyjny Geronimo Martins. To wywołało takie oburzenie, że uroczystość odwołano. Okazuje się, że szef Biedronki jednak został odznaczony. Tylko nikt o tym nie wiedział.
  Jak jednak się okazało, szef Biedronki jednak został odznaczony. Ale po cichu. Wszystko odbyło się w sierpniu. Na prośbę biznesmena była to kameralna uroczystość, a odznaczenie wręczył jeden z członków kierownictwa MSZ. Ministerstwo tłumaczy się, że tylko wypełniało polecenie ówczesnego prezydenta.

 • alex.schmid

  Oceniono 8 razy -4

  Cóż za technika ... Jak patrze na te supernowoczesne rakiety, zapewne nośniki głowic jądrowych, to tak sobie myśle, że ewentualno wojna atomowa z Koreą Północną nie byłaby taka zła. Podejrzewam, że połowa tego szmelcu nie doleciałaby do celu, a druga połowa w ogóle by nie wystartowała i eksplodowałaby na miejscu rozwiązując problem Korei Północnej raz na zawsze :D

 • wielki.lenin.wiecznie.zyw

  Oceniono 12 razy -8

  Hehe, brawo Kim - krótko za mordę judeo-jankeskich zbrodniarzy i swołocze za kartony dolarów, niech wywołują wojny u siebie w Ferguson czy Baltimore.

  :)

 • wiktormarzena

  Oceniono 13 razy -9

  ..u nas na wsi, w poznańskiem, bylo tak samo jak Dr Eva przyjechala odwiedzic lokalny aparat partyjny. Kolektyw odpowiednio sie przygotowal do wizyty Doktora Naszych Marzen, Niezrownanej Matki, Legendy Szydłowca i Okolic..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX