Komentarze (57)
Cały świat podziwiał Superksiężyc! Przepiękny! [NAJNOWSZE ZDJĘCIA]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • stach_79

  Oceniono 4 razy 0

  Niektóre zdjęcia są tak tandetne... w ogóle po co ludzie taki syf zamieszczają?? Pojęcia o kompozycji, świetle i ekspozycji = ZERO

 • tennieztej

  Oceniono 2 razy 0

  A Twardowskiego na księżycu ani widu ani słýchu. Gdzież on. Przez lata wysiadywał na księżycowym rogalu a teraz co. Wiedziałem że to była POdpucha.

 • or7

  Oceniono 2 razy 0

  Krótki test na znajomość muzyki współczesnej : na okładce jakiej płyty jakiego zespołu jest taki właśnie superksiężyc?

  Podpowiedź: zespół jest z kraju CHF.

 • arnold.skrobisz

  Oceniono 4 razy 0

  Nad Polską nie zwiększył się o 14%. Trzeba emigrować do Brytanii, tam jest duży i
  pomarańczowy odrazu po wzejściu.

 • arnold.skrobisz

  Oceniono 2 razy 0

  Nad Polską nawet tych 14% więcej nie osiąga. Trzeba emigrować do Brytanii tam jest duźy

 • ragefox

  Oceniono 5 razy -1

  INFO: JE Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy z PSL, podniósł świadczenia pieniężne dla cudzoziemców - podaje niezalezna.pl.

  Portal donosi, że od 1 października 2015 r. wzrosną świadczenia dla cudzoziemców z 1260 zł do 1335 zł miesięcznie. Tymczasem podstawowy zasiłek dla bezrobotnego w Polsce to obecnie 831,1 zł brutto.
  Portal zauważa, że jednocześnie sejmowa komisja finansów głosami posłów PO zadecydowała o zmniejszeniu o ponad 1 mln zł puli pieniędzy przeznaczonych dla Polaków mieszkających na Wschodzie i przekazanie ich uchodźcom.

 • ragefox

  Oceniono 3 razy -1

  INFO: O szokujących słowach dziennikarza Rafała Otoka-Frąckiewicza donosi polskaniepodlegla.pl.

  Z tego co napisał p. Otoka-Frąckiewicz na Facebooku wynika, że TVP uprawia proimigracyjną propoagandę.
  - Spotkałem dziś znajomego pracującego na Woronicza. Poinformował mnie, że każdego ranka odbywają się zebrania redakcyjne godne szkoleń Amwaya, w trakcie których dziennikarze, reporterzy, prezenterzy maglowani są propagandowo w sprawie Ludu Pustyni. Obowiązująca linia mówi, że nielegalni imigranci to ubogacenie, uzdrowicielski wpływ na gospodarkę, no wszelkie cuda na kiju, jakie słyszymy codziennie z mediów. Kiedy spytałem, czy ich kompletnie poje…ło, usłyszałem odpowiedź: „Ej nikt w to nie wierzy. Chodzi jedynie o to, żeby jakimś cudem przekonać opinię publiczną do tego, że rząd Kopacz ma rację. To wojna o przetrwanie, bo wiedzą, że jak przyjdzie PiS, to ich wszystkich wypier…li z roboty, i to bynajmniej nie za imigrantów. Jeśli jakimś cudem odwrócą tendencje sondaży tak, żeby przynajmniej powstała jakaś antypisowska koalicja, uratują stołki”. Jeśli dodam, że za występy w programach broniących przyjmowania nielegalnych imigrantów TVP zaczęła płacić po kilka stów, bo nikt nie chciał do nich przychodzić, lepiej opiszę rozmiar paniki? A jeśli dodam, że goście podpisują lojalki, że przez cztery lata nikomu nie powiedzą, że wzięli szmal za przedstawianie błogiego obrazu Ludu Pustyni, stanie się jaśniejszy obraz serwowany przez „ekspertów” przesiadujących w telewizji publicznej…? - pisze dziennikarz.

 • rayan222

  Oceniono 5 razy -1

  JAK CAŁY ŚWIAT - NIEUKI......przecież ziemia i okolice , to nie cały świat, czy z Jowisza to tez było widać.....bo to chyba iinny swiat, nie cały....

 • zydgejmasoncyklista

  Oceniono 23 razy -1

  Potem zrobi się krwawy półksiężyc i będzie zwiastować to najazd hordy muzułmanów, najeżdżających na Europę. A lewacka Gazeta dalej będzie przyklaskiwać.

 • Oceniono 6 razy -2

  "Superksiężyc" to wymysł zachodnich pismaków. Taki coś nie istnieje. Po pierwsze różnica pomiędzy wyglądem Księżyca na różnych miejscach na swojej orbicie jest niedostrzegalna gołym okiem. Po drugie w najbliższym punkcie Księżyc znajdował się ułamek sekundy, a zaćmienie trwa kilka godzin. Po trzecie różnica pomiędzy obecnym a innymi zaćmieniami jest tak nieistotna, że żaden astronom nawet nie zwraca na to uwagi. Porządnym teleskopem zobaczymy, że tarcza Księżyca jest o kilka procent większa i to będzie cała różnica. Dla człowieka który sobie patrzy przez lornetkę nie ma to żadnego znaczenia. No ale nazwa "superksiężyc" jest taka cool, wiec wszyscy o tym piszą na lewo i prawo, jakby ten Księżyc co najmniej dwa razy się zwiększył.

 • ragefox

  Oceniono 4 razy -2

  INFO: Podczas szczytu w Brukseli przywódcy państw Unii Europejski niemal w całości zaakceptowali plan p. Wiktora Orbana, premiera Węgier, dotyczący rozwiązania kryzysu imigranckiego - podaje wPolityce.pl.

  Poparcie wyrazili nawet pp. Aniela Merkel oraz Franciszek Hollande, a odrzucono tylko 1 z 6 propozycji węgierskiego premiera. Plan p. Orbana zakłada ochronę granic Grecji przez państwa, oddzielenie uchodźców politycznych od imigrantów ekonomicznych jeszcze przed granicami Schengen, stworzenie przez UE listy krajów bezpiecznych od wojny, zwiększenie o 1% wpłat do unijnej kasy na ochronę granic i rozwiązanie kryzysu przy zmniejszeniu obciążeń o 1% na inne cele, a także nawiązanie współpracy z krajami spoza UE w kwestii kryzysu i zaangażowanie w rozwiązanie kryzysu państw ze świata przez stworzenie tzw. kwoty globalnej.
  Należy zaznaczyć, że polskie media przemilczały wyniki szczytu, bo musiałyby się przyznać, iż oczerniany p. Orban jednak miał rację w kwestii diagnozy kryzysu.

 • Oceniono 4 razy -2

  Z tym kolorem to moim zdaniem lipa. Są już przecieki, że USA zmieniło kolory na zdjęciach z Księżyca i w rzeczywistości jest on w odcieniach brązu. Jeśli na Księżyc padało w nocy mniej światła, to po prostu uwidocznił swoją naturalną barwę. Każdy kto obserwował Księżyc tej nocy, wie, że to kolor czerwony nie był.

 • supertlumacz

  Oceniono 6 razy -2

  Czy to złowróżbne zjawisko jest przyczyną nagminnej emigracji do Nowego Jorku potomków Okrągłego Stołu, korpusu sędziowskiego i kierownictwa organów ścigania i służb specjalnych?

  Boją się oczekiwanej unii Zachodniej Ukrainy i Polski, a właściwie resztówek obu państw...

  Po samostanowieniu Wschodniej Ukrainy należy przecież zaspokoić słuszne roszczenia Niemiec, Litwy, Słowacji , Republiki Czeskiej, Białorusi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX