Jędraszewski jako 'biskup niezłomny' na okładce 'Sieci'. 'Newsweek' o kobiecie, której boi się PiS [TYGODNIKI]

'Czy zniszczą niezłomnego biskupa?' - pyta z okładki ze zdjęciem arcybiskupa Jędraszewskiego tygodnik 'Sieci'. 'Newsweek' przybliża sylwetkę prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz, a 'Do Rzeczy' pisze o rzekomej cenzurze na Youtube, której 'ofiarami' padły w ostatnim czasie m.in. kanał fundacji Kai Godek i kanał Radia Maryja.
Tygodnik 'Sieci' Tygodnik 'Sieci' 'Sieci' // Gazeta.pl

"Sieci" o Jędraszewskim - "Czy zniszczą niezłomnego biskupa?"

Najnowsze wydanie tygodnika "Sieci" poświęcone jest "brutalnej nagonce środowisk LGBT na abp. Marka Jędraszewskiego". Duchowny, który w ostatnim czasie wygłosił homilię o "tęczowej zarazie", na okładce tygodnika nazwany jest "niezłomnym biskupem", który wygłosił "słowa prawdy". Ideologia LGBT ma cechy wręcz totalitarne. Chce uszczęśliwiać świat na siłę - stwierdza na łamach tygodnika Grzegorz Górny.

"Sieci" piszą też o wszczęciu postępowania kontrolnego wobec Sławomira Neumanna, któremu CBA zarzuca nieprawidłowości w oświadczeniu majątkowych. W tygodniku znalazł się też artykuł pod tytułem "Przestrogi dla PiS", w którym Stanisław Janecki radzi partii Jarosława Kaczyńskiego, by mimo korzystnych wyników sondaży nadal zabiegała o głosy wyborców. 

Czytaj więcej >>>

'Newsweek' przedstawia sylwetkę Aleksandry Dulkiewicz 'Newsweek' przedstawia sylwetkę Aleksandry Dulkiewicz fot. 'Newsweek' // Gazeta.pl

"Newsweek" o Dulkiewicz, której "bardzo boi się PiS"

"Kim jest kobieta, której tak bardzo boi się PiS?" - pyta z okładki "Newsweek", który w najnowszym wydaniu przybliża sylwetkę Aleksandry Dulkiewicz. Jak czytamy, prezydent Gdańska zyskała wśród współpracowników przydomek "pani premier", a do swojej obecnej pozycji dochodziła latami. "Newsweek" pisze też o nagonce prawicowych mediów na Dulkiewicz ("Wiadomości" TVP informowały m.in., że władze Gdańska "gloryfikują nazistów") i o groźbach, które ta codziennie dostaje. "Folksdojczka k..."; "Faszystowsko-zboczona sodomitka"; "Nóż na ciebie jest już przygotowany" - to niektóre z wiadomości, które przychodzą do prezydentki Gdańska. 

Czytaj więcej >>>

'Do Rzeczy' o cenzurze na Youtube 'Do Rzeczy' o cenzurze na Youtube fot. 'Do Rzeczy' // Gazeta.pl

"Do Rzeczy" straszy cenzurą na Youtube

Prawicowe "Do Rzeczy" straszy z okładki cenzurą na Youtube i tym, że "prawica jest masowo usuwana z sieci". "Ostatnio zablokowano dostęp - na stałe lub czasowo - do homilii abp. Jędraszewskiego w kanale Radia Maryja, kanału fundacji Kai Godek, telewizji wRealu24 i dwóch programów z udziałem Pawła Lisickiego w kanale telewizji wSensie" - czytamy w zapowiedzi tekstu. Przypomnijmy, że chodzi o kazanie Jędraszewskiego, w którym osoby LGBT+ zostały przez niego nazwane "tęczową zarazą".  To nie koniec rozważań w tygodniku dotyczących wpływu internetu na życie polityczne. Rafał Ziemkiewicz w swoim felietonie rozważa, "czy Google i Facebook pozbawią PiS zwycięstwa".

Czytaj więcej >>>

'Wprost' o zachorowalności na raka piersi 'Wprost' o zachorowalności na raka piersi fot. 'Wprost' - Gazeta.pl

"Wprost": Polska umiera na raka piersi

"Polska umiera na raka piersi" - alarmuje w najnowszym wydaniu "Wprost". Jak czytamy w tygodniku, Polska jest obecnie jedynym krajem w całej Unii Europejskiej, w którym wzrasta liczba zgonów z powodu raka piersi. "Umieralność na raka piersi w Polsce znowu rośnie, zamiast spadać (...). Mimo alarmujących statystyk, próśb i petycji, Ministerstwo Zdrowia nie refunduje nowoczesnych leków, które przedłużają życie pacjentkom" - pisze w swoim artykule Katarzyna Skrzydłowska-Kalukin. W numerze opisano też zmagania znanych Polek z rakiem piersi. - Mówiłam do raka: "Wyp***dalaj, dziadu!" i pokazywałam mu faka - relacjonuje dziennikarka Polsatu Joanna Górska, cytowana w zapowiedzi artykułu.

"Wprost" nie rezygnuje też z tematów politycznych. W najnowszym wydaniu znajdziemy też wywiad z byłą prezydent Warszawy Hanną Gronkiewicz-Waltz i z wicepremierem Piotrem Glińskim.

Czytaj więcej >>>

Więcej o:
Komentarze (169)
Jędraszewski jako "biskup niezłomny" na okładce "Sieci". "Newsweek" o kobiecie, której boi się PiS [TYGODNIKI]
Zaloguj się
 • bandler81

  Oceniono 64 razy 50

  Jedraszewski w tej kiecce wygląda jak jakaś drag queen z gejowskiego klubu.

 • scyplon_afrykanski

  Oceniono 54 razy 36

  Niech ktoś mnie uszczypnie - zniewieściały dziadzio w różowej sukieneczce i śmiesznej czapce, krytykuje gejów. O słodka ironio!

 • antypiss

  Oceniono 40 razy 28

  Najlepszy jest ten "niezłomny biskup". Więcej takich niezłomnych duchownych i za 20 lat po kościołach będzie hulał wiatr.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 32 razy 24

  Dziękuję panie Jędraszewski . Dzięki panu przejrzałem na oczy i nie chodzę do kościoła PiSowskiego. Może w przyszłości apostazja ?

 • andree111111

  Oceniono 30 razy 22

  Jędraszewski jako biskup niezłomny- święta prawda. Nie złamał się kiedy jego guru Paetz został oskarżony o pedalstwo( tak nazywam molestowanie kleryków). Nie złamał się również kiedy okazało się, że w jego kościele jest tylu pedofilów. Taki to tępy piskup.

 • sobieryba

  Oceniono 29 razy 21

  Niezłomny biskup urządza sobie swoje spektakle nienawiści za NASZE pieniądze. Fajnie się żyje na Funduszu Kościelnym księżulku?

 • ochujek

  Oceniono 26 razy 20

  Nie niezłomny a członek złamany. Złamas.

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 22 razy 18

  - koleś nie jest żaden niezłomny, tylko kretynem zwyczajnie jest, który broni zwykłego pedofila
  - dlaczego prawicowcy z Polski nie potrafią zrozumieć tego, że dla normalnego, cywilizowanego świata są jak Goebbels albo (jakiegoś sowieckiego ciula by tu lepiej pasowało wstawić) komitet propagandy wszech-rosyjskiej partii bolszewików... to nie żadna cenzura, to wyraz politowania nad debilem
  - cala Polska spędza już bodajże trzeci miesiąc na bajdurzeniu na temat kolesia w szpiczastej czapeczce i makakach z Białegostoku, tak jakby w naszym pięknym kraju, już na prawdę nie było innych palących tematów, takich jak stan (afrykański) służby zdrowia, edukacji, inwestycji, racjonalizacji i wynalazczości, odnawialnych źródeł energii, badań i pierdyliona innych ważniejszych spraw

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX