Putin-Kaczyński w tygodniku Lisa. "Sieci" o Durczoku - "człowieku z procentów" [W TYGODNIKACH]

"On tu robi Rosję" - pisze w jutrzejszym "Newsweeku" Tomasz Lis i analizuje podobieństwa między polityką Jarosława Kaczyńskiego i Władimira Putina. W "Do Rzeczy" tematem numeru są "ataki na księży", z kolei "Sieci" piszą o Durczoku. "Wprost" natomiast wieszczy, że w Platformie Obywatelskiej może dojść do przewrotu.
Tygodnik 'Do Rzeczy' Tygodnik 'Do Rzeczy' Tygodnik 'Do Rzeczy'

"Do Rzeczy" o atakach na księży

"Do Rzeczy" na okładce zapowiada artykuł o atakach na księży. "Czas to sobie uświadomić - trwa wojna o dusze Polaków. A wojna zawsze przynosi ofiary" - pisze autor artykułu. Na stronie internetowej tygodnika Rafał Ziemkiewicz zapowiadając numer stawia taką oto tezę: - Od czasów komuny i to takiej wcześniejszej komuny polski Kościół nie był pod takim ostrzałem, pod tak silnym atakiem, jak teraz - mówi publicysta i stawia pytanie: - Kto pomoże nam ten atak przetrzymać, jeśli w samym Watykanie funkcjonował do tej pory taki ksiądz Charamsa? 

Czytaj więcej>>>

Tygodnik 'Sieci' Tygodnik 'Sieci' Tygodnik 'Sieci'

Durczok w tygodniku "Sieci"

"Czy tę sprawę też skręcą?" - pytają na okładce "Sieci". W najnowszym numerze znajdziemy tekst "Człowiek z procentów". Chodzi oczywiście o kolizję, do której doprowadził Kamil Durczok. "To modelowy przykład na to, jak ze szczytu upaść na samo dno. Kiedyś medialny bóg - za takiego uważało go wielu, ale przede wszystkim sam siebie tak postrzegał. Dziś jest najsłynniejszym w Polsce pijakiem za kierownicą. W jego sprawie najbardziej uderzające jest to, że dominujące pytanie brzmi: czy znów to skręcą?" - pisze autor tekstu Marek Pyza. 

Czytaj więcej >>>

Tygodnik 'Wprost' Tygodnik 'Wprost' Tygodnik 'Wprost'

Sebastian Fabijański na okładce "Wprost"

"Wprost" z niepolityczną okładką - tygodnik zapowiada "męską rewolucję". O co chodzi? Z badań pisma ma wynikać, że "Polki cenią facetów uczuciowych, wrażliwych i wspierających", nie zaś "twardzieli". W najnowszym numerze gazety znajdziemy zatem ranking "polskich macho". 

Polityki jednak w numerze nie zabraknie. Na pewno ciekawą pozycją mogą okazać się ustalenia tygodnika dotyczące spodziewanego przewrotu w Platformie Obywatelskiej. "W Platformie Obywatelskiej wrze. Jak ustalił 'Wprost' w styczniu w roli lidera partii Grzegorza Schetynę będzie chciał zastąpić Bogdan Zdrojewski" - czytamy na stronie tygodnika. 

Pismo poświęca swoje łamy też Beacie Szydło oraz jej przegranej w głosowaniu w Parlamencie Europejskim. Sprawa mogła mieć "drugie dno". 

Czytaj więcej >>>

'Newsweek' 'Newsweek' 'Newsweek'

Pół Kaczyński, pół Putin w "Newsweeku"

Fotomontaż na okładce "Newseeka" przedstawia hybrydę dwóch przywódców - Jarosława Kaczyńskiego i Władimira Putina. "On tu robi Rosję" - grzmi nagłówek. W zajawieniu artykułu czytamy: "System władzy tworzony przez Jarosława Kaczyńskiego zaczyna przypominać porządki zaprowadzone przez Putina. Jeśli PiS wygra wybory, będzie jeszcze gorzej". 

Autorem tekstu jest naczelny tygodnika Tomasz Lis. Tygodnik pisze też o "wszystkich odlotach marszałka Kuchcińskiego" oraz niebezpiecznej jeździe polskich kierowców.

Więcej o:
Komentarze (102)
Putin-Kaczyński w tygodniku Lisa. "Sieci" o Durczoku - "człowieku z procentów" [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • alpamayo07

  Oceniono 49 razy 25

  Kaczyński jest schizofrenicznie chory na władzę jak Putin. Jak PiSS wygra wybory albo kiedy je sfałszuje, to ten stary zgred wprowadzi zamordyzm, zmieni konstytucję na komunistyczną, zlikwiduje niezależne media, zniszczy niezawisłe sądy, wsadzi opozycję do więzień i zrobi z Polaków niewolników. Trzeba reaktywować Armię Krajową i organizować ruch oporu, bo demokracja będzie fasadowa. Komuna wróci w najgorszej postaci.

 • jurek4491

  Oceniono 31 razy 23

  Dlaczego dwóch Karnowskich nie derze RYJA i nie domagają się :
  - jawności lotów marszałka
  - wykonanie wyroku sądowego odnośnie KRS
  - morda w kubeł na temat afer w PiS-e
  - itd.
  Tak w naszym kraju wygląda rzetelność dziennikarska ( czytaj wazeliniarzy ) rządu , te rządy są HAŃBĄ dla naszego społeczeństwa .

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 26 razy 20

  Nawet Kukiz jest zdania że Kaczyński robi w Polsce drugą Rosję Putina.

 • andrew1507

  Oceniono 29 razy 17

  pis to okupant typu homo sovieticus,
  ma krew na rękach, morderstwa na komisariatach, zabójstwo pana Adamowicza,.....
  trza zoperować Polskę i wyciąć pisnowotwór w jesiennych wyborach,
  Jak nie my to kto? Jak nie dziś to kiedy?

 • krynolinka

  Oceniono 39 razy 15

  Ziemkiewicz poszedł na żołd do "Faktu"? Piniądze nie śmierdzą!! A, że Kaczyński lubi autorytatywnie rządzić, to żadna niespodzianka. Ale nie takich się wysadzało z siodła. Na niego też przyjdzie kryska.

 • andrew1507

  Oceniono 34 razy 12

  Kaczin odbudowuje Komune II na wzór stalinowskiej Komuny I w hołdzie swoim wujkom z NKWD.
  Bolszoje spasiba tawariszcz Kaczin,
  Wołodia

 • andrew1507

  Oceniono 27 razy 11

  pisbolszewio nie licz na Putina i jego SPECNAZ, to jest stary mongolski zwyczaj praktykowany obenie przez chanat moskiewski, polega to natym, że po zdobyciu jakiegoś terytorium unicestwia/wywozi sie zastane "elyty", niezależnie jak daleko one uprzednio identyfikowały sie z chanatem moskiewskim.
  Podobno już kibitki czekają na was gamonie w lasach pod Brześciem Litewskim.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 18 razy 10

  Istotnie, kacza propaganda jest nieporównanie życzliwsza dla Putina niż dla, dajmy na to, Angeli Merkel.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 16 razy 10

  Wspólne dla Balbiny i Putasa jest wieszanie psów na "zgniłym Zachodzie". A rewersem, odwrotną stroną stereotypu "zgniłego Zachodu" jest stereotyp "świętej Rusi"...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX