Komentarze (105)
Oświadczenia majątkowe europosłów. Ile zarabiają europosłowie.
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • lob1

  Oceniono 1 raz 1

  To są niebagatelne pieniądze a praca niewyczerpująca.My ciężej pracujemy a mamy ok 3 tys.zł brutto i oni z nami będą się przyjażnić? ono nas mają w !!!!!!!!!!!e.To jest tylko taka zasłona dymna.My się nawet koło nich nie możemy stanąć.Była niesprawiedliwość,jest i będzie.Lepiej nie wtrącać się do polityki,bo to jest instytucja,gdzie rządzą ci co potrafią się rozpierać łokciami.

 • maria2164

  Oceniono 1 raz 1

  JA SIĘ NIMI BRZYDZE ONI WSZYSCY MARTWIĄ SIE O POLAKÓW NIE MOGE NA TE BĘBY KIEDYŚ GOŁODUPCE DZIS ELITA PATRZEC

 • justas32

  Oceniono 9 razy 1

  Każdy komuszy piso-patriota nienawidzi jak ktoś ma pieniądze i jest święcie przekonany że jak bogaty - to musiał ukraść. Wie po sobie ...

 • justas32

  Oceniono 11 razy 1

  Czy motłoch rozumie dlaczego tyle zarabiają? Nie. Motłoch wie jedno - ma być RÓWNO. Bo wszyscy jesteśmy tacy sami (fałsz) i mamy takie same żołądki ...

 • odkrywca5

  0

  I po co o tym piszecie...Niech zarabiają miliony i kradną miliony jak potrafią... Czy trumna ma kieszeń... To tylko iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa....Życie ma więcej wyobraźni nim nam się wydaje, ale oni tego nigdy nie zrozumieją, żyjąc w ułudzie pieniędzy pod pretekstem, że robią coś dobrego dla kraju...

 • odkrywca5

  0

  I po co o tym piszecie...Niech zarabiają miliony i kradną miliony jak potrafią... Czy trumna ma kieszeń... To tylko iluzoryczne poczucie bezpieczeństwa....

 • kresedebarg

  0

  i im zawsze chodzi tylko o dobro polski, o nic innego

 • Factor 003

  Oceniono 4 razy 0

  Tak wygląda dzisiaj Europa rządzona przez mafię srworzoną przez wybranców posłusznym Merkel i jej zapleczu. Ten kto ustalal takie wynagrodzenia wiedział co robi. Uzyskal pelne posłuszeństwo i POddanie tych naszych “wybranców“. Oni za taka forsę zaPOmnieli kto ich wybral i wysłał do Brukseli.
  Dlaczego na tej liście nie ma Tuska. Tu to byscie panstwo zobaczyli dopiero uklad w najwyższym wydaniu. Czy taka patologia ma prawo bytu? Ma, ponieważ my wyborcy wybieramy na oślep bez zastanowienia.

 • widal

  Oceniono 2 razy 0

  Chciałbym żeby te zarobki przekładały się na pracę. Zazwyczaj / PiS/ praca kończy się na przeliczeniu wypłaty.

 • cezar_szylko

  0

  To,,,DZIADY,,,JA MAM WIECEJ

 • Janusz kumór

  0

  Potrzebny ba nich Tow. Feliks Dzierżyński. Kto się z pracy rąk dorobił?

 • Factor 003

  Oceniono 3 razy -1

  Zastanawiam się kto ustalil tym rzekomym patriotom tak wysokie pensje. Dotyczy to Wszystkich urzedasów z UE. Siedzą w Brukseli trzy dni w tygodniu podnosza rece do glosowania i taka kasa. Zaden z nich sam niczego nie dokonał. Robia to co im każą a Ci z PO chyba są dodatkowo opłacani bo szkodzą Polsce. Merkel chcac miec zapewnione całkowite posłuszenstwo wynagradza ich bez zastanowienia. Maja w nosie opinię publiczną i robia co chcą. Teraz wiemy dlaczego Ci z PO za wszelka cenę tj. nawet kosztem Polski trzymają się Brukseli. Patologia w Brukseli , patologia z wysokimi kontraktami w piłce nożnej itd. Od nas wymagają pracy i posłuszenstwa a sami szerzą rozpustę i brak umiaru.

 • leonleonidas

  Oceniono 3 razy -1

  O co chodzi ?
  Wstepujemy do klubu bogatych !

  Jesli komus sie wydaje ze do polityki idzie sie dla ratowania demokracji i wolnosci (hle hle hle hle hle hle hle) to lbami sie z oslem pozamienial.

  Demokracja to taki system w ktorym "obywatel" okradany jest dla za jego przyzwoleniem i w obronie jego wartosci.

  Hle hle hle hle

 • Antoni Kądzioła

  Oceniono 5 razy -1

  To się nie miesci w głowie , I te Pasożyty mają wspierac Polskę ?? Lub mają inne żłądki chyba do chlania , Oni tylko przyklepuja tam gdzie wiatr wieje ,

 • g.prawda

  Oceniono 5 razy -1

  A ja mam pięć tysięcy kredytu, który musiałem wziąć w związku z nagłą chorobą i intensywnym leczeniem (na szczęście jeszcze się załapałem na odrobinę prywatnej opieki medycznej; gdyby nie ona oraz gdyby nie kredyt, bujałbym się po lekarzach jeszcze przez kilka lat). Mam do końca miesiąca 350 zł na przeżycie. JESTEM PRZEGRYWEM.

 • dorsz_pitery

  Oceniono 9 razy -1

  To elita 2 gangów, z których jeden specjalizuje sie w kradzieżach "na premię", a drugi "na prywatyzację kamienic" - WYBÓR NALEZY DO WAS

 • saves

  Oceniono 5 razy -1

  Nie chcem, ale muszem zainwestować w porządnego psychiatrę.

 • duquette

  Oceniono 7 razy -1

  .
  A to tylko skompromitowane mordy z Polski, jest jeszcze reszta krajów Unii Europejskiej. Nic dziwnego, ze Europa staje sie powoli peryferiami świata i traci na znaczeniu.

 • facio60

  Oceniono 6 razy -2

  A co słychać u Pana Lecha Wałęsy? Pamiętam z jakim zapałem jechał do krajów arabskich po tzw. wiośnie. Pouczał, instruował, dzielił się doświadczeniami. A wynik widzę tylko jeden; ogromny chaos tamże, za cel postawili sobie wzajemne zwalczanie się i emigrację do Unii ale nie do Ojczyzny naszego drogiego Lecha.

 • dryl1

  Oceniono 14 razy -2

  A ciekawe ile ma donosiciel Boni. Ten może mieć z różnych źródeł ? Paradoks historii. Nie warto było być przyzwoitym, jak przytłaczająca większość Polków za komuny. I dotyczy to także członków PZPR.

 • casbien10

  Oceniono 2 razy -2

  Nalezalo chodzic do dobreg o przedszkola ,potem podstawowki,liceum ,dalej UW ,lub SGPiS ,jezyk jakis znac. I pozniej to procentuje. Wazne sa tez koneksje rozne(towarzyskie,narodowosciowe,seksualne itp. itd.) I caly czas piac sie w gore ,starac sie ,a nie narzekac. I tak sie dochodzi do ,,czegos" Pozdrawiam te zaby ,co noge podstawiaja ,jak konia kuja...

 • qudaq

  Oceniono 6 razy -2

  Niestety. Jestem zawiedziony. To biedacy na tle swoich brukselskich mocodawców. Martwi jednak, że mistrzowie wyprzedaży nie zrobili na niej legalnego majątku. I z takim garbem raju podatkowego na ziemi przyjdzie im sie zmagać do końca życia.

 • dorsz_pitery

  Oceniono 6 razy -4

  Wałęsa juz wieku 20 lat miał 2 miliony w nieruchomościach + ZERO kredytu.
  Był posłem - jest oświadczenie majątkowe, jak mi ktoś nie wierzy.
  Oni wszyscy, jak Piskorski, Gronkiewicz i inni, po prostu potykają się o pieniądze. A o to odszkodowanie, a to wygrana w ruletkę, tudzież dziedziczna kamieniczka wpadnie podczas wiczornego spaceru.

  MAFIA - GANGI!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX