Historyk we "Wprost": Mamy dowody na większy udział Polaków w wyniszczeniu Żydów [TYGODNIKI]

We "Wprost" prof. Jan Grabowski zapowiada, że wkrótce przedstawione zostaną dowody na "znacznie większą, niż się wydawało, skalę uczestnictwa Polaków w wyniszczeniu żydowskich współobywateli". Ponadto "Newsweek" opowiada o żonie ministra Zbigniewa Ziobry, "Do Rzeczy" zastanawia się nad przyszłością Beaty Szydło, a "Sieci" przedstawiają walkę Krystyny Pawłowicz o Polskę.
Okładki tygodników Okładki tygodników Gazeta.pl

"Newsweek"

"Nie jest tradycyjną żoną konserwatywnego polityka, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. W małżeństwie Ziobrów to ona jest dyrektorem" - pisze "Newsweek" o Patrycji Koteckiej, żonie ministra. To ona miała wymyślić, że Ziobro powinien złagodnieć i nie odgrywać już szeryfa. "Ma mu to pomóc w walce o schedę po Kaczyńskim" - czytamy. 

W wydaniu także rozmowa z autorem głośnej książki "Ogień i furia". - Trump to idiota - mówi Michael Wolff.
 

Okładki tygodników Okładki tygodników Gazeta.pl

"Wprost"

Okładka "Wprost" parodiuje pierwszą okładkę polskiego wydania "Vogue". "Teoretycznie zdobycie stanowiska prezydenta Warszawy jest najważniejsze w wyborach samorządowych, bo dla partii to są tysiące posad do obsadzenia, a dla samego kandydata - trampolina do dalszej kariery politycznej" - czytamy w zapowiedzi tygodnika. 

W wydaniu także wywiad z prof. Janem Grabowskim. - Wkrótce przedstawimy dowody wskazujące na znacznie większą, niż się wydawało, skalę uczestnictwa Polaków w wyniszczeniu żydowskich współobywateli - mówi historyk. We "Wprost" także kulisy afery reprywatyzacyjnej Ciechu. Tygodnik twierdzi, że jako pierwszy dotarł do szczegółów zarzutów, jakie w sprawie prywatyzacji usłyszał Paweł T., wiceminister skarbu w rządzie PO-PSL. 

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Okładki tygodników Okładki tygodników Gazeta.pl

"Do Rzeczy"

Jak wygląda przeszłość, teraźniejszość i przyszłość Mariusza Kamińskiego, jaka jest pozycja Beaty Szydło w nowym rządzie i dlaczego Rafał Ziemkiewicz nie mógł wjechać do Wielkiej Brytanii - to tematy tygodnia "Do Rzeczy". 

"Beata Szydło, wchodząc do rządu Mateusza Morawieckiego, przyjęła wygodną dla siebie rolę recenzenta. Będzie obserwować, oceniać i cierpliwie czekać na swoje kolejne polityczne pięć minut. A cierpliwość to jedna z jej mocniejszych stron" - czytamy w zapowiedzi.

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Okładki tygodników Okładki tygodników Gazeta.pl

"Sieci"

Według Krystyny Pawłowicz państwo nie zostało jeszcze odzyskane przez Polaków, którzy wciąż żyją w patologicznym systemie III RP, wywodzącej się z PRL - tak wywiad z posłanką PiS reklamują media braci Karnowskich. W rozmowie z Michałem Karnowskim polityczka stwierdza, że patologie widać na przykładzie sądownictwa.

Pawłowicz komentuje też TVN, TVP, PiS, opozycję, Unię Europejską i dobrą zmianę. "Mówi wprost o walce z kłamstwem, manipulacją, atakiem na Polskę" - czytamy w zapowiedzi numeru. W tygodniku także relacja z gali, podczas której Julia Przyłębska, prezes Trybunału Konstytucyjnego została uhonorowana tytułem "Człowieka Wolności Roku 2017".

CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Więcej o:
Komentarze (153)
"Wprost" o udziale Polaków w wyniszczeniu Żydów
Zaloguj się
 • krynolinka

  Oceniono 54 razy 34

  Przyłębska wolność, Pawłowicz kultura i walka, Jaki elita warszawska, Ziobro łagodny jak baranek. Szkoda drzew na takie bzdury..

 • jxl82

  Oceniono 48 razy 30

  Krystyna trzyma w dłoni miecz Szczerbiec, czy to aluzja do stanu uzębienia Małego Wojownika?

 • jxl82

  Oceniono 31 razy 17

  "Wkrótce przedstawimy dowody wskazujące na znacznie większą, niż się wydawało, skalę uczestnictwa Polaków w wyniszczeniu żydowskich współobywateli". Musze powiedzieć, że Mateuszek ma passę. Miał ocieplić wizerunek Polski za granicą i tak się swoją rolą przejął, że zaczął Najjaśniejszą podpalać.

 • led2007

  Oceniono 33 razy 17

  Miecz w ręce, firanka na plecach... gdzie jest psychiatra?

 • hastatrespasos

  Oceniono 21 razy 15

  Obawiam się, że za samą taką zapowiedź i prof. J. Grabowski, i redakcja WPROST mogą być ścigani do końca swoich dni. Nie zdziwiłbym się nawet gdyby prowokator generalny zarządził konfiskatę tego wydania tygodnika oraz wymusił skasowanie tego artykułu z wersji internetowej.

 • zsm-5

  Oceniono 33 razy 11

  Mam nadzieję, że nakład "Wprost" będzie odpowiednio wysoki i "wstanięty" suweren zaliczy bolesne zderzenie z rzeczywistością. Pora na uznanie polskich win i skruchę - po katolicku.

 • sidamo

  Oceniono 18 razy 10

  Teraz zacznie sie licytacja, Polacy zabili wiecej Zydow,czy Zydzi Polakow ?,a Hitler i Stalin w piekle az sie usmiechna...

 • tomtg123

  Oceniono 15 razy 9

  Krystyna na okładce powinna być z mieczem, ale topless i bardziej uduchowiona. Taka troche Syrenka, trochę "Upadła Madonna z Wielkim Cycem" (Allo Allo). W jednej ręce miecz, w drugiej wachlarz (i koniecznie z logo PiS) no i kanapka w paszczy. Taką mam koncepcję.

 • jurek4491

  Oceniono 17 razy 9

  No to Wprost ma przesrane , zostanie podpasowany pod ustawę o IPN , zamiast klajstrować i wybielać sytuację będzie pisał prawdę .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX