"Do Rzeczy": lewicowe media chcą zrobić z Polaków faszystów [W TYGODNIKACH]

Tygodnik "Sieci" pisze o raporcie komisji Millera i o tym "jak wrobili generała Błasika". We "WPROST" kulisy upadku Antoniego Macierewicza, a w "Newsweeku" o tym, jak smartfony niszczą życie polskich nastolatków.
Okładki tygodników Gazeta.pl Okładki tygodników Gazeta.pl Fot. Gazeta.pl, Twitter

"Sieci" o kulisach powstawania raportu komisji Millera

W nowym numerze "Sieci" dziennikarze ujawniają fragmenty stenogramów z posiedzenia komisji Millera oraz kulisy tworzenia raportu. "Nagrania z ostatniego posiedzenia tej komisji jasno wskazują, że ustalenia ekspertów, którzy mieli wyjaśnić śmierć najwyższych osób w państwie, to okrutna farsa" - czytamy. Stenogramy z taśm i nagrania mają zostać upublicznione w poniedziałek. Ponadto seria wywiadów Michała Karnowskiego z Davos, m.in. z prezydentem Andrzejem Dudą i premierem Mateuszem Morawieckim. Z lżejszych tematów - o "Kaście celebrytów", którzy "wywyższają swoich członków do boskich przymiotów". Czytaj więcej>>>

Okładki tygodników Gazeta.pl Okładki tygodników Gazeta.pl Fot. Gazeta.pl, Twitter

Upadek Antoniego Macierewicza we "WPROST"

W najnowszym "WPROST" przeczytamy o kulisach upadku Antoniego Macierewicza: o tym, dlaczego Jarosław Kaczyński stracił do byłego szefa MON zaufanie oraz dlaczego premier Mateusz Morawiecki nie chciał go w rządzie. Zdaniem dziennikarzy tygodnika, mogło chodzić o to, że były szef MON posiadał "kwity na Morawieckich". Co poza tym? M.in. plany najbogatszych Polaków na 2018 rok, głosowanie nad immunitetem senatora Koguta oraz artykuł o polskiej lewicy, a dokładnie o tym, kto ją poskleja. Czytaj więcej>>>

Okładki tygodników Gazeta.pl Okładki tygodników Gazeta.pl Fot. Gazeta.pl, Twitter

"Do Rzeczy": ktoś chce zrobić z Polaków faszystów

W "Do Rzeczy" m.in. artykuł "Ćwierć wieku dorabiania brunatnej gęby" Rafała Ziemkiewicza. Zdaniem autora, "robienie z Polaków faszystów to kolejny etap trwającego od lat procesu zohydzania naszego kraju". Oprócz tego wywiad z senatorem Janem Żarynem, który w wywiadzie z Wojciechem Wybranowskim przekonuje, że "w Polsce nie ma nazistów". Ponadto wywiad z szefem MSZ, prof. Jackiem Czaputowiczem i sylwetka Kazika, którego "wypowiedzi bulwersują zarówno zideologizowane media, jak i środowisko - nie tylko muzyczne". Czytaj więcej>>>

Gazeta.pl W tygodnikach Gazeta.pl W tygodnikach Fot. Gazeta.pl; Twitter

"Newsweek" o smartfonach, które niszczą życie nastolatków

Tematem okładkowym "Newsweeka" jest opowieść o polskich nastolatkach, którym smartfony niszczą życie. "Mają kłopoty ze snem, nauką i nawiązywaniem znajomości. Wielu cierpi na depresję" - czytamy. Co oprócz tego? Tajemnice K2, czyli "najgroźniejszej góry świata", a także o problemach Grzegorza Schetyny, który wciąż czeka na sukces. Czytaj więcej>>>

Więcej o:
Komentarze (177)
"Do Rzeczy": lewicowe media chcą zrobić z Polaków faszystów [W TYGODNIKACH]
Zaloguj się
 • tomtg123

  Oceniono 39 razy 29

  Po pierwsze to niech sobie pisowska prasa prawicą mordy nie wyciera. PiS to narodowy socjalizm, a nie prawica. To raz.
  A dwa : zajrzałem właśnie na portal wpolityce.pl ( to taki wodopój do którego zbiega się pro-pisowskie bydełko )

  wpolityce.pl/polityka/378746-tel-awiw-chce-zmian-w-noweli-ustawy-o-ipn-suski-przypomina-izrael-sam-od-lat-penalizuje-podobne-okreslenia

  i przytaczam co ciekawsze komentarze internautów. Pisownia oryginalna.
  To tak żebyśmy mieli świadomość z jakim poziomem umysłowym i etycznym mamy do czynienia :

  "
  Jola 185.13.232.*3 godziny temu
  Dlaczego do cholery mam poprawiac komentarz (czytaj cenzurowac sie)? Przeciez mamy wolnosc slowa i wypowiedzi, wypowiedzia nikomu nie szkodze. Moze chodzi o slowo "mam gdzies holokaust"?

  abhinc27@abhinc2715 minut temu
  Żydostwo przyłącza się do LEWACTWA europejskiego! Podejrzewam że jest to zorganizowana akcja przeciwko Polsce organizowana przez ŚWIATOWE LEWACTWO I LEWACKIE ŻYDOSTWO (art 441) !!!

  Nie sprawdza się stara zasada 82.29.205.*godzinę temu
  ....Pocałujta w upę (cadyka, rabina...) wójta i niczego się nie bójta! Wszadź świczkę w upiczkę i pod Ścianę Płaczu - tyż! Śmieszne monologi, śmiesznych gojów, w czopkach ze zdjęcia!

  79-letni Polak 5.172.237.*2 godziny temu
  ...a kto strzelal, jak nie zydy tym Polakom w potylice w Katyniu?A!!!...

  Hanba
  69.180.208.* 4 godziny temu
  Min.,Suski, jaka wspolna droga! Polska powinna wyrzucic z Polski ambasador Izraela! Oraz zabronic wjazdu zydom do Polski z dniem 1 Luty 2018!!! To jest hanba abysmy byli tak ponizani.,. Gdzie Duda?

  Hanba 69.180.208.* 4 godziny temu
  Min.,Suski, jaka wspolna droga! Polska powinna wyrzucic z Polski ambasador Izraela! Oraz zabronic wjazdu zydom do Polski z dniem 1 Luty 2018!!! To jest hanba abysmy byli tak ponizani.,. Gdzie Duda?

  Piast 190.219.107.*3 godziny temu
  Trzeba przypomnieć rządowi Izraela, jak wygląda środkowy palec.

  Izabella. 172.56.34.* 4 godziny temu
  A TYLKO sprobujcie dawac sie wodzic za nos Zydom w kwestii naszych polskich spraw I interesow.
  "

  Tyle na szybko znalazłem.
  Takie "kwiatki" ( i nikt tego nie cenzuruje, no skąd ...).
  Wystarczy poczytać pro-pisowskie portale, żeby się od razu zorientować, ze jest taki sort Polaków (wg niektórych - najlepszy....) , któremu z antysemityzmem czy faszyzmem jest po prostu po drodze.
  I to nie "złe" opozycyjne media "wymyśliły" Karnowskich i ich czytelników. Nie. To jest żelazny elektorat PiS.
  Cóż, każdy ma takie elektorat, na jaki sobie zasłużył.

 • stach_79

  Oceniono 30 razy 24

  Tradycyjnie PIS w prasie, telewizji zrobi tak aby kompletnie "odwrócić kota ogonem". Tym razem wymyślają historyjki jak to oni biedni są atakowani przez lewicowe media... bo przecież oni nie są Niemcami... oni są dobrotliwymi katolikami co nienawidzą: Niemców, Rosjan, Żydów, Francuzów, Ukraińców, mieszkańców Afryki i Bliskiego Wschodu.... bo przecież ksenofobia, rasizm, antysemityzm to nie jest nazizm czyli narodowy socjalizm!

  A teraz zastanówcie się co popieracie (Wikipedia):

  Narodowy socjalizm, nazizm (skrót od niem. Nationalsozialismus), czasem określany również jako hitleryzm (od nazwiska Adolfa Hitlera) – rasistowska, antykomunistyczna, antydemokratyczna i antysemicka ideologia Niemieckiej Narodowosocjalistycznej Partii Robotników (NSDAP). Niemiecka skrajna odmiana faszyzmu[1], opierająca się na darwinizmie społecznym, biologicznym rasizmie, w szczególności na antysemityzmie, wyrosła na gruncie militaryzmu pruskiego i niemieckiego szowinizmu, czerpiąca z haseł zarówno nacjonalistycznych, jak i socjalnych, trudna do jednoznacznego uplasowania na klasycznej osi prawica-lewica[2][3][4], a łatwiejsza do umiejscowienia z pomocą podziału dwuosiowego[5]. Ideologia państwowa w czasie sprawowania władzy w totalitarnych Niemczech przez NSDAP w latach 1933–1945.

  To była prymitywna doktryna, która w cywilizowanych krajach się już nie odrodzi...

 • takaprawda2015

  Oceniono 37 razy 23

  Z Polaków nikt nie robił i nie będzie robił faszystów. Skończyła się poprawność polityczna i teraz prawica jest nazywana po imieniu.

 • mlodypsz

  Oceniono 25 razy 23

  Nie mamy czystej historii a domagamy się wyjaśnień wszystkich zbrodni wobec nas. Myślę że z obecnym rządem rośnie zło którego dawno w Polsce nie było. Rasizm i antysemityzm są niepokojąco pobłażane przez teraźniejszy rząd. Myślę że nikt tak nie pielęgnuje nienawiści do innych jak PiS.

 • jxl82

  Oceniono 27 razy 21

  Ziemkiewicz piękny nordycki chłopiec nadaje się najlepiej do obrony tezy, że wszystko jest ok i wporzo.

 • sylvek100

  Oceniono 19 razy 19

  Pamiętam wiele lat temu wypowiedz Lisickiego w jakim radiu. Wypowiadał się o żydach i masonerii. Wypowiedz była skrajnie antysemicka. I tyle "faszystów u nas nie ma". A Hitler był lewakiem.

 • ateus77

  Oceniono 24 razy 16

  Od Rzeczy, Sieci paranoi, a gdzie Przegląd Psychiatryczny sie pytam?

 • buk.humor.dziczyzna

  Oceniono 28 razy 14

  Według rynsztokowych neonazistów z ONR było tak pięknie – defilady z pochodniami, piękne ogniska z makulatury, ośrodki wczasowe w rodzaju Auschwitz, parki rozrywki zwane gettami, safari-juden, transport publiczny z preferencjami, brak przymusu nauczania, kasa za pomoc w kierowaniu Żydów na wczasy, niektórym się to nie podobało, walczyli, walczyli, walczyli………… a potem przyszli Rosjanie i wszystko to polakom zabrali.
  Brunatna zaraza nadciąga - wszystkich katonazistów , szczególnie tych na zasiłku z MOPS powinno sie w sposób niekoniecznie humanitarny zutylizować - ojcem ich tzw. ideologii jest w prostej linii dr Goebbels. polska to typowo faszystowsko-nazistowski kraj pod butem Vatykanu i uSSlandu – lokajskie władze polski niewiele różnią się od junty kijowskiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX