Robert Biedroń w SNL Polska. Cytował paski TVP Info i ostro dopiekł politykom

Robert Biedroń w pojawił się w najnowszym odcinku SNL Polska, nadawanego przez Showmax. Nie mogło zabraknąć politycznych nawiązań.
Robert Biedroń prowadził SNL Polska Robert Biedroń prowadził SNL Polska SNL Polska/Youtube.com

Robert Biedroń w SNL Polska

Robert Biedroń w SNL Polska pojawił się w roli prowadzącego. Przypomnijmy: każdy odcinek programu prowadzi inna osoba. W pierwszym był to Piotr Adamczyk, w drugim Michał Piróg, w trzecim - Jakub Gierszał. W czwartym przyszła kolej na Biedronia.

Robert Biedroń w SNL Polska Robert Biedroń w SNL Polska SNL Polska/Youtube.com

Robert Biedroń w SNL Polska

- Zauważyłem, że coś się nie zgadza. Na widowni widzę kobiety. Cytując pasek z TVP Info: czy wy nie powinnyście siedzieć w domu i przygotowywać święta dla nas, mężczyzn? - zagaił do widowni Robert Biedroń. Żartował też z samego siebie. 

Robert Biedroń w SNL Polska Robert Biedroń w SNL Polska SNL Polska/Youtube.com

Robert Biedroń w SNL Polska

Nawiązania do polityki pojawiły się nawet przy ubieraniu choinki. - Szyszko wszystkie powycinał. Została nam jedna - stwierdził Biedroń i na początek ubierania świątecznego drzewka wyciągnął bombkę z podobizną Jarosława Kaczyńskiego, który tuli kota. 

Robert Biedroń ubiera choinkę Robert Biedroń ubiera choinkę SNL Polska

Robert Biedroń w SNL Polska

- Druga bombka - wydmuszka. Prezydent Andrzej Duda - zapowiedział Robert Biedroń i zebrał oklaski. Później wyciągnął choinkowy czubek. Widniało na nim zdjęcie Antoniego Macierewicza. Publiczność przywitała ten grubiański żart gromkim śmiechem. 

Anja Rubik w SNL Polska Anja Rubik w SNL Polska SNL Polska

Robert Biedroń w SNL Polska

Czubek pomogła umieścić na choince Anja Rubik

Później Robert Biedroń pojawił się w kilku skeczach, m.in. w roli Aniołka i samuraja. W skeczu o sylwestrze u Andrzeja Dudy Biedroń rzucił: - Nie wpuścili mnie, ale i tak tu wrócę w 2020 roku (wtedy mają się odbyć wybory prezydenckie - red.).

Fani Biedronia komentowali na Facebooku:

- Panie Biedroń - kocham Pana.

- Robercie, zrób coś z tą Polską. 

- Piękny Anioł.

Robert Biedroń i Anja Rubik Robert Biedroń i Anja Rubik SNL Polska/Youtube.com

Robert Biedroń i Anja Rubik

Robert Biedroń odegrał też rolę księdza. Można to zobaczyć w poniższym fragmencie programu:

Fragmenty SNL Polska dostępne są na Youtube. Kolejny odcinek programu pojawi się 6 stycznia. Tymczasem polecamy ostatni w tym roku odcinek MPGA. Make Life Harder mają do wszystkich ważne przesłanie:

Więcej o: