Komentarze (958)
Artykuł 7. Komisja Europejska uruchomiła opcję atomową
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mro1975

  Oceniono 10 razy 10

  Myślę eby zabrać rodzinę i wyjechać z Polski. Trudno powiedzieć jaki to będzie kraj za 5 lat. Dziś jest zaprzeczeniem miejsca w którym chciałbym być. Polska pissowska to kraj polityczny, ideologiczny. Dookoła agresja, ksenofobia, nienawiść, kłamstwo, propaganda, układy partyjne, marsze modlących się ludzi na ulicach i granicach. Odwet, zemsta, kłamstwo, nienawiść, niszczenie autorytetów, zakłamanie historii naszych rodziców i dziadków, patetyczna narracja, łamanie prawa przez rządzących, podeptanie konstytucji, trybunału, demokracji. Brak słów. To co dzieje się z Polską w łapach tych ludzi i tempo w jakim się to dzieje... przerażające! Ludzie głosujący na Piss obudźcie się, tak nie wolno! Polska potrzebuje się obronić przed nadciągającą katastrofą! Stracicie więcej złotych niż 500 złotych i coś ekstra poza pieniędzmi też stracicie.

 • Sam Sliding

  Oceniono 18 razy 10

  Tylko dureń daje się przekonać PiS, że nie chcą wyjść z Unii. Idą dla was ciężkie czasy, Rodacy. Młodzi, pogadajcie z dziadkami czym był PRL. Tylko wy możecie mieć w PRL w wydaniu kato-faszystowskim. Nie wyobrażam sobie bardziej zabójczej mieszanki.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 11 razy 9

  Konkurs na Plujkę Roku trwa a dziś kandydaci mają okazję się wykazać.

  ragefox
  sparky6
  bart5554
  Mateo Yavorsky
  komentarzdramatycznyyy
  Chris Irex
  jan_sobczak1
  vidi12
  doktorpeowcow
  Tadeusz Marczak
  elkasowa.02
  ateistaodurodzenia2
  gzymek.mk
  Janusz Kuszpit
  america_n_beauty
  julianapostata1974
  jozbieszczad
  popieramkukiza
  lesnywladek2
  nic_wam_to_nie_da
  nino.rota
  val_drakul
  mireczekb
  wiesscar
  plorg
  patriot.wr
  demaskator5=zygosz
  proteusz33
  teddy_boy
  jozbieszczad
  popieramkukiza
  lesnywladek2
  nic_wam_to_nie_da
  nino.rota
  val_drakul

 • Andrzej Brzozka

  Oceniono 15 razy 9

  Gdyby tak się stało jest olbrzymia szansa, że wschód nas przechwyci...

 • evergreen111

  Oceniono 12 razy 8

  JAK TO BYŁO Z HITLEREM I JEGO PARTIĄ?

  1. Demokratyczne wybory (głosami sfrustrowanych i zniechęconych, ale nie większości społeczeństwa) wywindowały do władzy ludzi obiecujących "dobrą zmianę".

  2. Władza została skupiona w ręku jednostki - przy pozorach parlamentaryzmu i praworządności.

  3. Wola ludu stała się pretekstem do wprowadzania szybkich rozwiązań systemowych (stanęła ponad prawem).

  4. Zapanował kult wodza - nieomylnego, wielkiego stratega, troszczącego się o dolę prostego ludu.

  5. Struktury demokratycznego państwa prawa zostały podporządkowane władzy (w tym prokuratura i sądownictwo).

  6. Prawa mniejszości (etnicznych, seksualnych, politycznych etc.) przestały być szanowane, a przedstawiciele tych mniejszości stali się obiektem pogardy i represji.

  7. Opozycja straciła prawo głosu.

  8. Przeciwnicy i krytycy "zmiany" i przełomu uznawani byli za wrogów i ludzi, których należy usunąć z drogi.

  9. Stworzony został system, w którym szansę na robienie kariery otrzymały jednostki mierne, intelektualnie ostające od przywódców, lecz wierne i fanatyczne.

  10. Odwoływano się do retoryki narodowej, ze wskazaniem na "wolę ludu".

  11. Społeczeństwo miało tworzyć monolit kierujący się tymi samymi wartościami (niechęć i agresja wobec jednostek czy grup odstających od "słusznego" schematu).

  12. Państwo przejęło kontrolę nad życiem jednostki (stosując indoktrynację - od najmłodszych lat, inwigilację i rozbudowując aparat propagandy).

  13 . Narodowi socjaliści postawili sobie za cel wyniszczenie wykształconego jeszcze w czasach cesarstwa systemu sądowniczego, opierającego się na zasadzie niezawisłości sędziowskiej. Jednym z pierwszych kroków podjętych przez nazistów była likwidacja dotychczasowej polityki kadrowej w sądownictwie.

  Od 1933 r. to nie prezesi sądów i sędziowie rozdzielali między siebie poszczególne zadania i funkcje, ale o nominacjach sędziowskich decydował minister sprawiedliwości. Nowa ustawa o urzędnikach państwowych nadawała ministrowi sprawiedliwości przywilej kierowania nieposłusznych lub podejrzanych politycznie sędziów na emeryturę. Miejsce „starych" sędziów zajmowali bardzo młodzi członkowie NSDAP.

  JAK WIDAĆ, MAMY POWTÓRKĘ Z HISTORII.

 • podkowalesna

  Oceniono 12 razy 8

  polski rolnik i tak zagłosuje, jak ksiądz proboszcz każe

 • al48

  Oceniono 11 razy 7

  Strumień pieniędzy z Brukseli wyschnie i Polacy dopiero wtedy zaczną kwiczeć.

 • wino0000006

  Oceniono 13 razy 7

  PiSofaszystowska swołocz rozwaliła własnie to co przez 26 lat było budowane w wolnej Polsce. Typowa banda nieudaczników, którym w życiu nie wyszło.

 • stefan4

  Oceniono 9 razy 7

  W którymś momencie wygra w Unii stanowisko, że nie udał się eksperyment z przyjmowaniem do rodziny krajów Europy Wschodniej i że lepiej zająć się czymś poważniejszym. Słowacja i poradzieckie kraje bałtyckie niech już zostaną, skoro zdążyły przyjąć euro, a resztę umieści się w osobnej ciemnej komórce i zamknie na klucz. I wtedy będziemy obserwowali bezsilnie, jak poziom życia w Słowacji i na Litwie odjeżdża w niedostępne nam regiony...

  A propos: w 2016 dochód narodowy na głowę:
      Estonia: $17,786 (waluta: euro)
      Słowacja: $16,499 (waluta: euro)
      Litwa: $14,893 (waluta: euro)
      Łotwa: $14,063 (waluta: euro)
      Polska: $12,361 (waluta: narodowa)
      Rumunia: $9,493 (waluta: narodowa)

  Dochód Estonii = 144% dochodu Polski; dochód Litwy = 120% dochodu Polski; dochód Polski = 130% dochodu Rumunii. Wszystko liczone na głowę. Tak więc w tym wyścigu mamy bliżej do Litwy niż Rumunia do nas, ale Estonia jest już poza naszym bezpośrednim zasięgiem. A Rumunia akurat teraz biegnie znacznie szybciej i luka maleje... Może wprowadzą sobie euro i przyspieszą tak jak kraje bałtyckie?

  Źródło danych: www.globalpropertyguide.com/Europe/gdp-per-capita

 • mazzini890

  Oceniono 15 razy 7

  Pisiorki puiszące tu że unia nas nie ruszy bo nie ma w tym interesu .Tym mniej obywatele dawnej EWG chcą bulić na imperialne mrzonki Kaczora i pisu.Oraz za nie umierać.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 23 razy 7

  Jak by KE naprawdę szybko chciała postawić pisiory do pionu, to unijne agendy zakwestionowałyby rozliczenia dopłat bezpośrednich dla rolników.

  Chwila moment opublikowaliby zaległe wyroki TK, przywrócili demokrację, a Ziobrę, Szydło, Macierewicza i Błaszczaka momentalnie postawili przed TK. Nie mówiąc o tym, że Kempa błyskawicznie usłyszałaby zarzuty kryminalne.

 • bog43

  Oceniono 8 razy 6

  czym innym mogła się zakończyć bezczelność , kpina i drwina , z tych wszystkich , którzy słowo i honor traktują poważnie ?
  Wstrzymanie dotacji jest wstrzymaniem napełniania koryta reżymu - proste i oczywiste jak konstrukcja cepa

 • kania.u

  Oceniono 6 razy 6

  i BARDZO DOBRZE !!!!

  prawdziwi polscy patrioci mogą tylko POCHWALIĆ UE !

 • realistas

  Oceniono 8 razy 6

  Skoro będą sankcje to PiS nie ma czego szukać na wsi.

 • hunter54

  Oceniono 8 razy 6

  Polska i Węgry jeszcze długo przed wejściem do UE były pieszczoszkami unii ,od 1990 dostały wiele mld euro w ramach programu Phare-Największym beneficjentem programu była Polska, dla której kwota w budżecie Phare w okresie 1990–2003 wyniosła ok. 3,9 mld euro
  Otrzymała też środki dla rolnictwa w ramach programu SAPARD, oraz duże środki na transport w ramach programu ISPA, 75% projektu dofinansowała UE- a jako członek UE od 2004 otrzymaliśmy netto około 94 mld euro. Konkludując mimo troskliwej opieki matki unii z dzieciaków wyrosły wyjątkowo złe bachory Orbany , Kaczyńscy itp.

 • pietrix79

  Oceniono 8 razy 6

  No i w ten sposób wyjdziemy z UE w ciągu najbliższych 2 lat, a PiS obarczy winą Tuska. Bez kontroli UE będziemy mieć kato-narodowy kolchoz w kraju i latami w nim bedziemy się męczyć. Aż prości ludzie zaczną odczuwać minusy głupiej polityki PiS i odwrócą się od nich. Tyle że znów przepadnie nam kilka lat i to w czasach kiedy jest boom na rynkach i Polska mogłaby szybciej nadrabiać zaległości za starą UE. My się cofamy już w tej chwili. Choć gołym okiem tego jeszcze nie widać. Wolimy dzisiaj marnować czas na budowę pomników, walkę z bohaterami historycznymi, nawracanie w szkołach do czasów pozytywizmu, no i na ewangelizację oczywiście. Bo nasz KK czuje się zawsze zagrożony. W kraju gdzie 95% to katolicy, KK wciąż uważa za zasadne walkę z mniejszością, tłumacząc to obawami przed laicyzacją... Ludzie wierzcie w boga jak musicie, ale KK do niczego w wierze nie jest potrzebny! I tak nie żyjecie według przykazań. Korzystacie tylko z 2,3 sakramentów i co? Kara boska i tak was dopadnie!

 • Marek XYZ

  Oceniono 14 razy 6

  w Referendum unijnym Kaczyński był przeciwko wstąpieniu Polski. Nie po jego myśli Polska jednak została członkiem wspólnoty. Teraz ma szanse zrobić to po swojemu czyli wyprowadzić nas z Unii. Ma plan zrobić to właśnie rękami Unii i po to robi to bagno w kraju. Zdrowy chorego nie rozumie więc nie ma co szukać racjonalnych pobudek dyktatora

 • evident

  Oceniono 14 razy 6

  Nie jesteśmy w Europie żadnymi petentami mówi Mateusz Slajd. To skąd te miliardy dostajemy ?

 • Adam Sowa

  Oceniono 14 razy 6

  SPROSTOWANIE: To nie jest procedura przeciwko Polsce, to jest procedura przeciwko PiS !!!! A to ogromna RÓŻNICA !!! Bo PiS to nie POLSKA !!!

 • ziggybum

  Oceniono 20 razy 6

  Pisowcy powinni doskonale rozumieć to co może zrobić UE: oderwie ich ryje od koryta.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 16 razy 6

  Logika rządu? Zabiorą nam 7 miliardów ale zostanie nam jeszcze 14 miliardów. Jedziemy dalej.

 • antoni1967

  Oceniono 32 razy 6

  UE to nie układ warszawski reżim komunistyczny nie pasuje do grupy państw demokratycznych.

 • bog43

  Oceniono 5 razy 5

  Świat to jedna wielka kupa wspólnych interesów - nasze półgłówki twierdzą , my nie , my ponad to !

 • kania.u

  Oceniono 7 razy 5

  Logika PiS idzie logiką leninowską. Zmiany, które zachodzą od 2015 są iście bolszewickie i oznaczają likwidację dotychczasowego porządku prawnego i społecznego. I to w sposób nieodwracalny!
  Polska jest nie tylko przygotowywana na kompletną izolację na arenie europejskiej, lecz również do Polexitu, wojny domowej i brutalnego, narodowego bolszewizmu w pseudoreligijnym sosie.
  Społeczeństwo zostanie wzięte brutalnie za mordę, bo ma mentalność chłopa pańszczyźnianego. Inteligencji w tym kraju nie ma, gdyż albo wyemigrowała albo wyginęła albo skuliła ogon pod siebie w obawie o własną emeryturę i stan posiadania. Zniszczono wszelkie autorytety, które byłyby jakimkolwiek zagrożeniem dla rewolucjonistów. I zaczęto kształtować nowe pokolenie poprzez deformę edukacji. Jednocześnie przekupiono społeczeństwo programem 500+. Toteż nie zachodzi obawa, że prekariat się zbuntuje. Dlatego nie będzie żadnych masowych protestów (czy marsze kilkudziesięciu tysięcy ludzi na 30 milionów dorosłych obywateli można uznać za masowe?) gdy ostatecznie zostaną wdrożone pseudoreformy sądownictwa i ordynacji wyborczej. Będą protesty? Rozgoni się je z użyciem broni maszynowej lub wojsk OT. Na niepokornych przygotowano również środki w postaci rozszerzonych uprawnień policji i środków przymusu.
  Będą sankcje? W to mi graj! Zgodnie ze stalinowską logiką władza potrzebuje wroga zewnętrznego i wewnętrznego, by go zdefiniować jako "wroga ludu". Wróg zewnętrzny - UE jest analogiem międzynarodowej burżuazji, zaś opozycja jest ucieleśnieniem "wrogów ludu" i kontrrewolucjonistów "dobrej zmiany". W czasach stalinowskich wypracowano doskonale rozwiązanie sprawy artykułem 58. Myślę, że w Polsce analogiczne rozwiązanie zostanie wprowadzone w życie. I tak za sama są przynależność do opozycji dostanie się 3 lata, za antyrządowe demonstracje 10 lat, za głosowanie w PE przeciw rządowi PiS 25 lat. I to nie będą zwykłe wiezienia, tylko karne kolonie np kopalnie, karczowanie lasów, kopanie kanałów melioracyjnych, prace na polu, przekop Mierzei Wiślanej.
  Czekają nas co najmniej 3-4 pokolenia kaczyzmu w Polsce
  (mozart )

 • czechy11

  Oceniono 7 razy 5

  Arystoteles w dziele swego życia napisał 25 wieków temu: „Demagog wskazuje ludowi wroga, bo każdy demagog musi mieć wroga. Rzuca, więc oskarżenia przeciwko wszystkim, których za niebezpiecznych dla siebie uznaje, i woła, że lud ich sądzić powinien, co lud na ogół nader chętnie przyjmuje”. Kaczyński ma wroga w każdej sytuacji i miał i ma popleczników ślepo wierzących w jego demagogie. Jego wrogowie to wszyscy ci, których uważa za winnych niepowodzeń jego wydumanych oczekiwań życiowych.

 • j.666

  Oceniono 9 razy 5

  Cebulaki wypięły na Europe gołą dude, to teraz czas na odwet. Brawo!

 • felicjan.dulski

  Oceniono 11 razy 5

  "Bóg się rodzi, PiS truchleje?
  Ładny prezent na święta od UE.
  Taka wolska.

 • greeg99

  Oceniono 9 razy 5

  Morawiecki zapomniał w swojej wypowiedzi dodać, że reformować chce niezgodnie z obowiązującym prawem i z naruszeniem podstawowych zasad praworzadności. A co do petenta to on chyba w ogóle o polityce i Unii nic nie wie ... żenada jak wbk

 • mazzini890

  Oceniono 9 razy 5

  Pisiorki nawet jeśli Węgry storpedują sankcje, Bruksela może ponowić wniosek z artykułu 7 obejmujący oba kraje.Nawet jeśli im się i to nie uda.To przyspieszą budowę UE 2 prędkości co wyjdzie na to samo.Wiedzą że nie mogą wiecznie pokazywać "słabości".Orban wie o tym dlatego było 27 do 1 a nie do 2.Dlatego jeśli zdecyduje się na poparcie Polski zapłaci wysoką cenę w UE.Nie od razu.Ale powoli i stopniowo. Po drugie powoli może się to przenieść na nasze relacje w NATO.Ani USA ani dawna EWG nie mogą sobie pozwolić tam na 2 dyktatorskie państwa.Handlować można z nami i bez NATO i UE.Więc nikt nie będzie tam za nas umierał.

 • kajetan907

  Oceniono 13 razy 5

  Oderwać PISowskie mordy od koryta.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 11 razy 5

  „….13 stycznia roku ubiegłego
  Prezes dostał wścieku - bardzo nerwowego…”

 • starszy-65

  Oceniono 10 razy 4

  Moim zdaniem dla dobra Polaków tzw Unia powinna wstrzymać wszystkie dopłaty/ dotacje związane z naszą gospodarką i polityką bo niby dlaczego mają "fundować" polskim politykom zwycięstwa w ich administracyjnych machinacjach kiedy im chodzi tylko o wadzę lub ministerialne teki (np. powołanie ministerstwa ds przyjmowania uchodźców poza europejskich).

 • 92ilme

  Oceniono 8 razy 4

  Brawo UE, to jedyna metoda na PiS-dzielcow.

 • lechu_55

  Oceniono 6 razy 4

  Jak na sam początek kadencji to bardzo celny STRZAŁ prosto w Morawieckiego i Kainczyńskiego nie wykluczając pana długpisa obecnie urzędującego...

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 6 razy 4

  zanim polak zrozumie że znalzał sie w d... czyli wrócił do lat 90" to minie z 10 lat a szkody bedą ogromene

 • mazzini890

  Oceniono 6 razy 4

  Mądry człowiek kiedyś powiedział jeżeli Polska nie chce iść drogą Zachodu to na tyle ile to możliwe niech idzie drogą Dalekiego Wschodu.Ale pis idzie drogą prymitywnego XVIII wiecznego sarmatyzmu.I skończy to się podobnie.

 • Oceniono 4 razy 4

  W piątkowym wydaniu gw było zdjęcie demonstrantów, o przepraszam obrońców wiary w niezawisłość sądów, z przed Pałacu Prezydenckiego. Zdjęcie panoramiczne i postanowiłem policzyć głowy. Jakość marna bo zdjęcie robione w nocy no i papier tylko do "sławojki". Wracając do tematu, okazało się, że zdjęcie przedstawia ok 180 głów. Można dodać błąd jakieś 30 głów, Czyli 210 osób. Jak widać zdjęcie było ustawiane, bo wszyscy odwrócili się do fotografa twarzami, a w tle oświetlony pałac. Załóżmy, że na zdjęciu nie zmieścili się wszyscy czyli po lewej i prawej było jakieś 300 osób. Do tego dodajmy może 200 kręcących się tu i ówdzie, szukających sensu w zgromadzeniu. Jakby nie liczyć wyszło 710 osób, ale to tylko pobożne życzenie organizatorów. Czyli mam wierzyć, że tej garsteczce ludzi, zależy na dobru Ojczyzny?!!?!? A gdzie reszta!?!?!?? Może jednak to większość ma rację!??!!? Albo ma głęboko ... jak wygląda "praworządność" bo oni chcą spokojnie, żyć, pracować i cieszyć się życiem, a nie jak demonstranci i ich polityczni przywódcy "Ojczyznę kochać trzeba i szanować
  Nie deptać flagi i nie pluć na godło
  Należy też w coś wierzyć i ufać
  Ojczyznę kochać i nie pluć na godło"

 • maxim38

  Oceniono 10 razy 4

  Wstaliśmy z kolan i znajdziemy się na barkach w pozycji horyzontalnej.Szkoda,że zafundowano Nam pozycję "chłopca do bicia".Rolnicy się postawią...z czasem i górnicy....Ja się do ratowania żłobu nie dołożę i podatki będę płacił na Bałkanach.Szkoda Polski.Będę tu przyjeżdżał na kilka dni jak do rezerwatu.

 • wojto51

  Oceniono 12 razy 4

  Brawo UE? Precz z "dojną zmianą"!!!!!!!!!!!!!

 • pol733

  Oceniono 14 razy 4

  Wystarczy kupić helikoptery nieloty caracale i zgodzić się na Nord Stream 2 a według Brukseli (Merkel, Macron) z polską praworządnością będzie wszystko w najlepszym porządku.

 • mozart

  Oceniono 10 razy 4

  Logika PiS idzie logiką leninowską. Zmiany, które zachodzą od 2015 są iście bolszewickie i oznaczają likwidację dotychczasowego porządku prawnego i społecznego. I to w sposób nieodwracalny! Polska jest nie tylko przygotowywana na kompletną izolację na arenie europejskiej, lecz również do Polexitu, wojny domowej i brutalnego, narodowego bolszewizmu w pseudoreligijnym sosie.
  Społeczeństwo zostanie wzięte brutalnie za mordę, bo ma mentalność chłopa pańszczyźnianego. Inteligencji w tym kraju nie ma, gdyż albo wyemigrowała albo wyginęła albo skuliła ogon pod siebie w obawie o własną emeryturę i stan posiadania. Zniszczono wszelkie autorytety, które byłyby jakimkolwiek zagrożeniem dla rewolucjonistów. I zaczęto kształtować nowe pokolenie poprzez deformę edukacji. Jednocześnie przekupiono społeczeństwo programem 500+. Toteż nie zachodzi obawa, że prekariat się zbuntuje. Dlatego nie będzie żadnych masowych protestów (czy marsze kilkudziesięciu tysięcy ludzi na 30 milionów dorosłych obywateli można uznać za masowe?) gdy ostatecznie zostaną wdrożone pseudoreformy sądownictwa i ordynacji wyborczej. Będą protesty? Rozgoni się je z użyciem broni maszynowej lub wojsk OT. Na niepokornych przygotowano również środki w postaci rozszerzonych uprawnień policji i środków przymusu.
  Będą sankcje? W to mi graj! Zgodnie ze stalinowską logiką władza potrzebuje wroga zewnętrznego i wewnętrznego, by go zdefiniować jako "wroga ludu". Wróg zewnętrzny - UE jest analogiem międzynarodowej burżuazji, zaś opozycja jest ucieleśnieniem "wrogów ludu" i kontrrewolucjonistów "dobrej zmiany". W czasach stalinowskich wypracowano doskonale rozwiązanie sprawy artykułem 58. Myślę, że w Polsce analogiczne rozwiązanie zostanie wprowadzone w życie. I tak za sama są przynależność do opozycji dostanie się 3 lata, za antyrządowe demonstracje 10 lat, za głosowanie w PE przeciw rządowi PiS 25 lat. I to nie będą zwykłe wiezienia, tylko karne kolonie np kopalnie, karczowanie lasów, kopanie kanałów melioracyjnych, prace na polu, przekop Mierzei Wiślanej.
  Czekają nas co najmniej 3-4 pokolenia kaczyzmu w Polsce.

 • fojtek doe

  Oceniono 12 razy 4

  "opcja atomowa'?
  Co wy tam bierzecie?

  Orzechy przeciw dolarom że g...o z tego będzie.
  Choćbyście nie wiem jak kreowali rzeczywistość to UE może się cmoknąć.
  Stracić 40 mln naród niewolników? To nie w ich interesie.

 • 123waz

  Oceniono 8 razy 4

  nareszcie ,

 • duchswiety124

  Oceniono 14 razy 4

  Nic tak nie przemawia do rozumu jak kasa czyli jej brak. Czekam z utęsknieniem na moment gdy UE postawi szlaban na rzece ojro płynących do kaczylandu. Chłopska patologia też potrafi liczyć dudki i gdy tych zabraknie - pismatołków zmiotą ze sceny w trymiga.

 • 3-kuleczka

  Oceniono 14 razy 4

  a głupie pisie dzwonki cieszą sie jak głupi do sera
  głupki !!! to W NAS uderzy, w ciebie, , we wszystkich, nasze dzieci nie dżwigną sie do usssranej śmierci,
  to wy będziecie mieć na sumieniu biedną zaściankową Polske
  Jak jesteśmy w UNII to mamy przestrzegać jej zasad, kumacie ?

 • kajetan907

  Oceniono 14 razy 4

  Atomówką w PISlamską dzicz.

 • pulbek

  Oceniono 8 razy 4

  "Nie prosiłem nikogo, aby go nie uruchamiać. Nie jesteśmy w Europie żadnymi petentami"
  To przypomina sławny numer ministra Jurgiela, który w 2007 wydymał w Brukseli polskie cukrownie, bo stwierdził że on ma swój "pewien honor" i na negocjacje w sprawie rynku cukru nie przyszedł.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX